ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

LEGO Marvel Super Heroes 2 رسماً برای سیستم عامل مک معرفی شد

تریلر
LEGO Marvel Super Heroes 2 رسماً برای سیستم عامل مک معرفی شد

اگر از کاربران سیستم عامل مک بوده و به بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 نیز بسیار علاقه دارید، خبر بسیاری خوبی برای شما داریم. به تازگی شرکت برادران وارنر اعلام کرد که این بازی اکشن ماجراجویی، تابستان امسال برای سیستم عامل مک نیز منتشر می‌شود.

به مناسبت معرفی عنوان LEGO Marvel Super Heroes 2 برای سیستم عامل مک، استودیوی فرال اینتراکتیو، سازنده‌ی بازی، تریلر جدیدی از آن منتشر کرده است که در این تریلر، برای نخستین بار نگاهی خواهیم داشت به گیم‌پلی بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 بر‌روی سیستم عامل مک. شما می‌توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

همان‌طور که می‌دانید طی ماه‌های گذشته محتویات جدیدی در رابطه با شخصصیت‌های Black Panther و انتقام جویان برای بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 منتشر شد اما متاسفانه شرکت برادران وارنر در هنگام معرفی این بازی برای سیستم عامل مک، به بسته‌های الحاقی و سیزن پس آن اشاره‌ای نداشته و مشخص نیست که آیا محتویات یاد شده برای نسخه‌ی مک بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 نیز در دسترس خواهند بود یا خیر.

هنوز تاریخ انتشار دقیق بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 برای سیستم عامل مک مشخص نیست و تنها می‌دانیم که این بازی تابستان امسال در دسترس خواهد بود.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت