گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ عرضه بازی Chasm اعلام شد

۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰

پس از مدت‌ها، بالاخره تاریخ انتشار دقیق بازی Chasm اعلام شد و طرفداران این بازی، در تابستان جاری قادر خواهند بود تا به تجربه این عنوان بپردازند. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مطالعه کنید.

اگر به یاد داشته باشید، استودیو بازیسازی Bit Kid در سال ۲۰۱۳ برای اولین بار، بازی Chasm را معرفی کرد. البته نام سازنده بازی در آن زمان، دیسکورد گیمز (Discord Games) بود و در گذر زمان، نام این استودیو تغییر کرد. عنوان Chasm تمامی سرمایه و بودجه ساخت خود را، از کمپین کیک استارتر و توسط حامیان مالی دریافت کرد و سازندگان بازی توانستند مراحل اولیه ساخت بازی را کلید بزنند.

از سال ۲۰۱۳ مراحل ساخت این بازی ادامه داشته و پس از گذشت ۶ سال، تاریخ انتشار دقیق عنوان Chasm مشخص شده است. کاربران در این بازی، در نقش یک شوالیه جوان قرار خواهند گرفت که در دنیای بازی با نام Guildean Kingdom، گرفتار شده است. وی می‌بایست در محیط پرجزئیات بازی، به تحقیق و پژوهش بپردازد تا راه نجات را پیدا کرد. در مسیر این شوالیه دشمنان و هیولاها، معماها و تله‌های زیادی وجود خواهد داشت که باید از آن‌ها با موفقیت عبور کند. دنیای بازی، محیط‌ها و مراحل آن، به صورت دستی طراحی شده و این موضوع می‌تواند بازی مذکور را از سایر عناوین متمایز کند.

بازی Chasm در دسته عناوین ماجراجویی و مترویدوینیا (Metroidvania) قرار می‌گیرد و قرار است در تاریخ ۹ مرداد ماه، مصادف با ۳۱ جولای، به صورت رسمی برای پتلفرم‌های رایانه‌های شخصی، مک، لینوکس، پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ویتا عرضه شود.

البته کمی قبل‌تر استودیو سازنده بازی Chasm ، اعلام کرده بود که به‌زودی این عنوان عرضه خواهد شد و کاربران در تابستان سال جاری باید منتظر آن باشند. اما به طور دقیق مشخص نشده بود که این بازی درچه زمانی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. امری که به تازگی و پس از گذشت ۶ سال، تحقق یافته است.

در نهایت باید ذکر کرد که نسخه پلی استیشن این بازی از قابلیت Cross-Buy هم پشتیبانی خواهد کرد. کاربران قادر خواهند بود تا در تاریخ ذکر شده، این بازی را با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار یا ۱۷٫۹۹ دلار از طریق شبکه استیم یا فروشگاه پلی استیشن، دریافت کنند.

در ادامه می‌توانید تریلری که به مناسبت مشخص شدن تاریخ عرضه بازی، منتشر شده است را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید