عرضه بازی Vertical Strike Endless Challenge برای نینتندو سوییچ

۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰

به تازگی اعلام شده است که بازی Vertical Strike Endless Challenge، برای پلتفرم نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد و شاهد پیشتیبانی نینتندو از این بازی هستیم. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

طی اعلامیه جدیدی که استودیو بازیسازی پلی‌ایزم (Playism) منتشر کرده است، مشخص شد که بازی Vertical Strike Endless Challenge برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. این خبر رسمی، توسط خود سازندگان بازی به همراه یک تریلر جدید اعلام شد که علاقه‌مندان به عناوین پرواز، می‌توانند در کنسول نینتندو سوییچ، از آن بهره‌مند شوند.

بازی Vertical Strike Endless Challenge برای اولین بار در سال گذشته، برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد. این بازی از چالش‌های پروازی زیادی برخوردار است که می‌تواند همیشه کاربران را به چالش بکشد. البته انجام و گذر از این چالش‌ها، طوری ساخته شده که یک حس لذت خاص را به بازیکنان منتقل کند و بازی وارد روند تکراری گیم پلی نشود. همچنین در قسمت ابتدایی بازی، یک قسمت آموزشی و تمرینی در اختیار کاربران خواهد بود تا بتوانند تمامی مکانیک‌ها، تکنیک‌ها، قابلیت‌ها و حرکات بازی را آموزش ببیند و بتوانند در پروازهای خود، کنترل خوبی داشته باشند. همان طور که گفته شد چالش‌های زیادی در بازی وجود خواهد داشت، کاربران می‌توانند در هر نقطه از بازی برای مدت ۵ دقیقه تا ۵ ساعت، این بازی را تجربه کنند.

نسخه نینتندو سوییچ این بازی، مانند نسخه رایانه‌های شخصی از دو حالت Arcade Mode: Anti-Air و Arcade Mode: Anti-Ship پشتیبانی خواهد کرد و طبق علاقه خود، می‌توانید از بین این دو حالت، یکی را انتخاب کرده و به بازی بپردازید.

در بازی Vertical Strike Endless Challenge، سلاح‌های پروازی زیادی وجود خواهد داشت که می‌توانید هر یک را با توجه به امتیازات خود خریداری کنید و از آن‌ها بهره‌مند شوید. تنوع سلاح‌ها در بازی به خوبی طراحی شده و هر یک از ویژگی‌های خاص خود برخوردار هستند. در قسمت معرفی اسلحه‌ها، اطلاعات کاربردی و با ارزشی از آن‌ها در دسترس کاربران قرار می‌گیرد تا توجه به نیاز خود، آن سلاح را خریداری و وسیله نقلیه خود را شخصی‌سازی کنند.

در صورتی که می‌خواهید بازی Vertical Strike Endless Challenge را از طریق پلتفرم رایانه‌های شخصی تجربه کنید، هم اکنون می‌توانید به لطف وجود شبکه استیم، بازی مذکور را دریافت کنید. همچنین نسخه نینتندو سوییچ بازی در تاریخ ۲۷ تیر ماه مصادف با ۱۸ جولای عرضه خواهد شد. در صورتی که این بازی را از طریق وب‌سایت eShop خریداری کنید، یک تخفیف ۱۰ درصدی به شما تعلق خواهد گرفت.

در نهایت می‌توانید تریلر معرفی بازی Vertical Strike Endless Challenge را برای کنسول نینتندو سوییچ، مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید