تاریخ انتشار نسخه‌های کنسولی Dead Cells مشخص شد + تریلر

۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

بالاخره و پس از مدتی طولانی، ماه آینده شاهد خارج شدن عنوان Dead Cells از سرویس دسترسی زودهنگام و انتشار آن برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ خواهیم بود.

استودیو تویین موشن (Twin Motion)، اعلام کرد که Dead Cells به طور رسمی در تاریخ ۱۶ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۷ اوت ۲۰۱۸) راهی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ خواهد شد؛ این تاریخ با زمان خروج بازی از سرویس دسترسی زودهنگام مصادف است. Dead Cells با قیمت ۲۴/۹۹ دلار  عرضه می‌شود و در حال حاضر می‌توان این عنوان را با ۲۰ درصد تخفیف برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان پیش خرید کرد. اما پیش خرید‌های نسخه‌ی نینتندو سوییچ از تاریخ ۲۷ تیر ماه ۱۳۹۷ (۱۸ ژوئیه ۲۰۱۸) قابل انجام خواهند بود.

با این‌که عنوان Dead Cells به صورت دیجیتالی برروی تمام کنسول‌ها عرضه می‌شود. اما پیش‌تر اعلام شده بود که مرج گیمز (Merge Games)، نسخه‌ی فیزیکی این بازی را برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ منتشر خواهد کرد؛ اما مشخص نیست که این نسخه همزمان با نسخه‌های دیجیتالی در دسترس قرار می‌گیرد یا خیر.

بازی Dead Cells، در حال حاضر از طریق سرویس دسترسی  زودهنگام برروی رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس منتشر شده است و در ماه آینده نیز به دست بازی‌بازان کنسولی خواهد رسید.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این عنوان را در ادامه مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰pدانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید