نینتندو در نظر دارد سرویس آنلاین سوییچ را بهبود بخشد

۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰

هنوز هم سوالات بسیاری پیرامون سرویس آنلاین نینتندو سوییچ (Nintendo Switch Online) وجود دارد. چند وقت پیش بود که نینتندو از برخی ویژگی‌های این سرویس مانند تجربه آنلاین عناوینی همچون Mario Kart 8 و Splatoon 2 (که در حال حاضر رایگان هستند)، مجموعه‌ای از عناوین NES با بخش چندنفره آنلاین و قابلیت ذخیره ابری رونمایی کرد.

لازم به گفتن نیست که مخاطبان چندان از معرفی این سرویس هیجان‌زده نشدند . بعد از آن نینتندو در مورد این سرویس سکوت کرد و در رویداد E3 نیز کم و بیش آن را نادیده گرفت. اما آیا بالاخره محتویات بیشتری به نینتندو سوییچ آنلاین می‌آید؟

در جلسه عمومی اخیر شرکت نینتندو باسهام‌داران، تاتسومی کیمیشیما (Tatsumi Kimishima) رئیس دوست‌داشتنی این شرکت اعلام کرد که نینتندو در نظر دارد تا اعتبار بیشتری به سرویس آنلاین خود بدهد. در ادامه صحبت‌های ایشان را در این زمینه می‌خوانیم:

نینتندو سوییچ آنلاین به کاربرانی که به صورت انفرادی بازی می‌کنند، این اجازه را می‌دهد تا در تجربه‌های آنلاین رقابتی و بر پایه همکاری شرکت کنند و از یک نرم‌افزار هوشمند استفاده کنند که در آن می‌توانید با دوستان خود در محیطی آنلاین ملاقات کنید و در طول تجربه آنلاین بازی از قابلیت چت صوتی استفاده کنید. همچنین می‌توانید عناوین آنلاین NES مورد علاقه خود را تجربه کنید و از فایل‌های ذخیره خود پشتیبان بگیرید تا در صورتی که مورد غیرمنتظره‌ای پیش آمد، بتوانید از آن‌ها استفاده کنید. ما می‌خواهیم تا در آینده محتویات سرویس‌هایی مانند نینتندو سوییچ آنلاین را بهبود بخشیم تا ارزش بهایی که برای آن می‌پردازید را داشته باشد.

اما چه چیزهایی ممکن است که به نینتندو سوییچ آنلاین اضافه شود؟ کیمیشیما در این مورد می‌گوید:

هدف ما این است که روش‌های مختلفی را برای تجربه بازی‌ها به مخاطبان ارائه دهیم و این قابلیت را ایجاد کنیم که از سیستم به شیوه مناسب‌تری استفاده شود. من از شما درخواست می‌کنم تا زمانی که آماده ارائه جزئیات بیشتری شویم، کمی بیشتر صبر کنید.

بیایید امیدوار باشیم که نینتندو برنامه‌های مهیجی در سر داشته باشد چرا که در حال حاضر نینتندو سوییچ آنلاین آن چنان که باید جذاب نیست. علاوه بر سرویس آنلاین جدید، در جلسه سهام‌داران عمومی در مورد موضوعات دیگری همچون لاین‌آپ نرم‌افزاری نینتندو در ۲۰۱۸، قابلیت کراس‌پلی یا میان پلتفرمی، همکاری در زمینه جاذبه‌های Universal’s Super Nintendo World، انتشار عناوین مستقل ساخته شده با موتور یونیتی برروی سوییچ و مواردی دیگر بحث شد.

سرویس نینتندو سوییچ آنلاین در ماه سپتامبر سال جاری میلادی راه‌اندازی خواهد شد. برای استفاده از این سرویس باید ماهانه ۴ دلار پرداخت کنید با این وجود می‌توانید با پرداخت ۲۰ دلار، تا یک سال از این سرویس استفاده نمایید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید