Resident Evil 2 Remake در رویداد Comic-Con سن‌دیگو حضور خواهد داشت

۱۸ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۵

Resident Evil 2 Remake سرانجام ماه گذشته و در جریان رویداد E3 2018 معرفی شد؛ با این وجود کپ‌کام (Capcom) نمایش چندانی از بازی ارائه نداد. در وب‌سایت رسمی Comic-con سن‌دیگو اعلام شده است که کپ‌کام در تاریخ ۲۹ تیر (۲۰ ژوئیه میلادی) نمایشی از عنوان Resident Evil 2 Remake ارائه خواهد داد.

در طول این پنل، یوشیاکی هیرابایاشی (Yoshiaki Hirabayashi) تهیه‌کننده بازی و دیگر اعضای تیم، در مورد بازسازی این بازی کلاسیک صحبت خواهند کرد و از تعدادی سوپرایز نیز رونمایی خواهند کرد:

شما بار دیگر در دنیای وحشت و بقا قرار خواهید گرفت. یوشیاکی هیرابایاشی و دیگر اعضای تیم در مورد این که کپ‌کام چطور این عنوان مشهور و کلاسیک ۲۰ ساله‌ خود را بازسازی کرده است، صحبت خواهند کرد. در نمایشی انحصاری از پشت صحنه بازی، نگاهی به شخصیت‌های لئون کندی (Leon Kennedy) و کلیر ردفیلد (Claire Redfield)، شهر بحران‌زده Raccoon و تعدای سوپرایز دیگر خواهیم داشت.

کپ‌کام در نظر دارد که با حفظ روح بازی اصلی و به‌روزرسانی و بهینه‌سازی گیم‌پلی، Resident Evil 2 Remake را تبدیل به یک نسخه بازسازی شده فوق‌العاده کند:

حتی در مراحل اولیه ساخت Resident Evil 2 Remake، تیم توسعه‌دهنده بازی در کپ‌کام در نظر داشت تا آن حس وحشت و بقا را که امضای این سری است حفظ کند و در عین حال تجربه‌ای را ارائه دهد که ارزش حضور در کنسول‌های نسل فعلی را داشته باشد. Resident Evil 2 و در مجموع این سری، بخشی از میراث سونی در دو دهه اخیر است و در دموی کوتاهی که از Resident Evil 2 Remake می‌بینیم، عشق و فداکاری خالص در بازسازی یکی از بهترین عناوین سبک وحشت و بقا، به خوبی نمایان است. این یک پروژه پراحساس است که طرفداران از زمان مشاهده نسخه بازسازی شده فرار کریس و جیل (Chris و Jill) از عمارت اسپنسر (Spencer Mansion) در کنسول‌های امروزی، خواهان آن بودند. انتظار آن‌ها زیاد طول نخواهد کشید و آن‌ها به زودی می‌توانند به Raccoon City برگردند و جلوه‌های بصری فوق‌العاده بازی را شاهد باشند.

عنوان Resident Evil 2 Remake در تاریخ ۵ بهمن ماه سال ۱۳۹۷ (۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌ باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید