Titanfall Online لغو شد

۱۸ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

آیا Titanfall Online را به یاد دارید؟ نسخه‌ی از سری Titanfall که قرار بود با همکاری الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و نکسون (Nexon) برای بازار‌ آسیا منتشر شود. حال با توجه به اطلاعات منتشر شده و بنابر تصمیمات کاری گرفته شده از سوی این دو شرکت، Titanfall Online لغو شده و دیگر هیچگاه شاهد انتشار آن نخواهیم بود.

یکی از کارکنان نکسون در مصاحبه‌ای با Game Focus به تایید لغو پروسه‌ی ساخت Titanfall Online پرداخت.

این موضوع که نکسون و الکترونیک آرتس بنابر شرایط کاری تصمیم به لغو ساخت Titanfall Online گرفته‌اند، صحت دارد. پس از بررسی‌های بسیار تصمیم گرفته شد که به کار بردن منابع موجود در پروژه‌ای دیگر، برای شرکت بهتر خواهد بود.

Titanfall Online در دسامبر سال ۲۰۱۶ معرفی شد و حدود سه سال بود که در دست توسعه قرار داشت. این نسخه برای تست‌های اولیه در دسترس برخی از بازیکنان قرار گرفت و نتوانست آنطور که باید واکنش مثبتی از سوی آن‌ها دریافت کند. همانطور که می‌دانید بازار بازی‌های آنلاین در حال تغییر است و این امکان وجود دارد که دلیل لغو این نسخه، تمرکز برروی ساخت یک عنوان بتل رویال بوده باشد. موضوعی که با توجه به شرایط موجود آنچنان بعید به نظر نمی‌رسد.

پس از اینکه در نوامبر سال ۲۰۱۷ شرکت الکترونیک آرتس توانست استودیو‌ی ریسپاون (Respawn) را خریداری کند، بسیاری از طرفداران در مورد آینده‌ی سری Titanfall دچار نگرانی شدند. اما این استودیو قول داد که این موضوع هیچگونه تاثیری برروی نسخه‌های بعدی نداشته باشد.

ریسپاون هم اکنون در حال ساخت نسخه‌ای جدید از سری Star Wars با نام Star Wars Jedi: Fallen Order می‌باشد. مطمئنا تمام تمرکز این استودیو برروی توسعه‌ی این عنوان است اما پس از عرضه‌ی آن می‌توان به ساخت نسخه‌ی بعدی Titanfall امیدوار بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید