گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Ghost Parade معرفی شد

۱۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، بازی Ghost Parade معرفی شد و قرار است برای کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی، عرضه شود. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مطالعه کنید.

طی یک اعلامیه جدید، شرکت اکسیس گیمز (Aksys Games) از بازی Ghost Parade رونمایی کرد. این بازی در دسته عناوین ساید اسکرولینگ (side-scrolling) یا دو بعدی قرار می‌گیرد که کاربران می‌توانند در طول بازی، یک ماجراجویی بسیار هیجان انگیز را آغاز کنند. وظیفه ساخت این بازی بر عهده استودیو لنترا (Lentera) خواهد بود و به نظر می‌رسد که این بازی قرار است در سال ۲۰۱۹ عرضه شود.

تیم سازنده بازی در مورد کلیت این عنوان توضیح داد:

بازی Ghost Parade یک عنوان ماجراجویی با یک گیم پلی کاملا متفاوت است که قرار است بازیکنان را غافل‌گیر کند. از ویژگی‌های اساسی این بازی، می‌توان به اتمسفر گیرا و زیبا، دنیای جادویی و داستان‌های قابل به‌روزرسانی اشاره کرد. سوری (Suri) شخصیت اصلی این بازی است که در یک جنگل گم شده و می‌خواهد راه بازگشت به خانه را پیدا کند. او در مسیر بازگشت با ارواح افسانه‌ای زیادی رو به رو می‌شود که البته قصد صدمه زدن به آن را ندارند. در واقع آن‌ها یاری‌دهنده سوری برای یافتن راه خانه وی هستند. در آن سو، این ارواح به کمک سوری نیاز دارند. زیر عده‌ای انسان قصد دارند تا این جنگل را نابود کنند و ارواح جنگل، قصد دارند از نابودی منطقه زندگی خود جلوگیری کنند.

همان طور که اشاره شد داستان بازی قابلیت این را دارد تا توسط سازندگان به‌روزرسانی شود. همچنین نشانه‌های هنری، فرهنگی و تاریخی زیادی در طول بازی وجود دارد که کاربران با آن‌ها مواجه خواهند شد. این بازی از یک داستان کاملا درگیر کننده برخوردار است که البته در اکثر عناوین دو بعدی، این موضوع دیده می‌شود. از دیگر ویژگی‌های بازی، می‌توان به وجود یک سری آیتم برای ساخت و ساز و تعدادی ارواح قابل کنترل اشاره کرد که بدون شک حس بازی کردن با آن‌ها، یک تجربه لذت‌بخش است. در واقع این ارواح، هر یک از ویژگی‌ها و قابلیت‌های خاصی برخوردار هستند که در طول بازی، به مهارت‌های متفاوت آن‌ها نیاز خواهید داشت. معماها و پازل‌های درگیر کننده‌ای هم در طول مسیر وجود دارد که به خلاقیت کاربران نیازمند است. در پایان هر مرحله، تعدادی باس‌فایت هم طراحی شده است.

بازی Ghost Parade در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی (شبکه استیم)، پلی استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید