تریلر و تصاویری جدید از بازی Dead Frontier 2 منتشر شد

۱۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱

به تازگی تریلر و تصاویری جدید از بازی Dead Frontier 2 منتشر شده است که تقریبا دو ماه دیگر عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید جزئیات و اطلاعات بیشتری را در رابطه با این بازی مشاهده کنید.

Dead Frontier 2، عنوان دیگری در سبک تلاش برای بقا و بازی‌های چندنفره که می‌تواند مدت‌ها شما و دوستانتان را سرگرم کند. عنوانی که به دست استودیو Creaky Corpse در حال ساخت و توسعه می‌باشد و قرار است تا دو ماه دیگر، در قالب قابلیت دسترسی‌زودهنگام، برای رایانه‌های شخصی و در شبکه استیم (Steam) عرضه شود.

حال به تازگی تریلر و تصاویری جدید از این بازی منتشر شده که به وسیله آن‌ها، می‌توانیم به راحتی با گیم پلی بازی، محیط و دشمنان آن آشنا شویم. در واقع تریلر جدیدی که از این بازی منتشر شده، تریلر زمان عرضه بازی Dead Frontier 2 به شمار می‌رود که در آن گیم پلی تاریک و سیاه بازی، برخی از دشمنان که با تنوع خوبی در بازی طراحی شده‌اند در کنار محیط‌های وسیع، قابل مشاهده هستند.

محیط و دنیای بازی Dead Frontier 2، به طوری ساخته شده است که کاربران به خوبی یک دنیای آخرالزمانی را تجربه کنند و می‌دانند که در صورت تلاش نکردن برای کسب منابع و تجهیزات، به دست زامبی‌های زیادی که در سطح شهر وجود دارد، نابود خواهند شد. تجهیزات زیادی مثل اسلحه۳ها یا وسایل نقلیه در این بازی وجود دارد که کاربران می‌بایست برای یافتن آن‌ها تلاش کنند. در گوشه و کنار شهر، به غیر از شما بازماندگان دیگری هم وجود دارند که در کنار شما هستند و آن‌ها هم به دنبال فرار از مرگ می‌باشند، البته در بعضی اوقات این بازماندگان هم قابلیت این را دارند که دردسر ساز شوند و به شما صدمه بزنند. بازی از یک سیستم امتیازات برخوردار خواهد بود که می‌توانید امتیازهای خود را با سایر کاربران مقایسه کنید.

از دیگر ویژگی‌های بازی Dead Frontier 2، می‌توان به ساخت و طراحی یک شخصیت جدید از پایه اشاره کرد که این قسمت، با تنظیمات زیادی همراه شده است. بازیکنان بازی Dead Frontier 2 قادر خواهند بود تا شخصیت خود را با توجه به معیارها و علایق خاص خود، طراحی کنند و به شخصی‌سازی آن بپردازند. تجهیزات، لباس‌ها و لوازم مختلفی در اختیار شما خواهد بود که بدون شک خودتان می‌دانید که چطور و چگونه از آن‌ها استفاده کنید!

با متحد شدن با سایر بازماندگان Dead Frontier 2، قادر خواهید بود تا در کنار آن‌ها با زامبی‌های خطرناک مبارزه کنید و محیط امن‌تری را برای خود بسازید. البته این امکان وجود دارد تا بخواهید مثل یک گرگ تنها، به مبارزه بپردازید و خود را از این دنیای آخرالزمانی، نجات دهید.

این بازی، در تاریخ جمعه ۹ شهریور ماه مصادف با ۳۱ اوت، به صورت رسمی و در قالب دسترسی‌زودهنگام، برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در شبکه استیم منتشر خواهد شد و کاربران می‌توانند به صورت رایگان به تجربه آن بپردازند.

تریلر و تصاویر جدید بازی Dead Frontier 2، در ادامه قابل مشاهده است:

تریلر زمان عرضه:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

تصاویر بازی:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید