بازی Destiny 2 تا سه روز دیگر برای رایانه‌های شخصی رایگان است

۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰

به تازگی بازی پرطرفدار و محبوب Destiny 2 برای پلتفرم رایانه‌های شخصی رایگان شده است و کاربران می‌توانند این هفته از تجربه این بازی لذت ببرند. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مطالعه نمایید.

بازی Destiny 2، عنوانی بود که توانست در زمان عرضه خود، پیشرفت‌ها و قابلیت‌های جدیدی را نسبت به نسخه اول، به کاربران ارائه کند و استودیو سازنده این بازی یعنی بانجی، برای اولین بار بخش داستانی جدید را در بازی قرار داد. البته این بخش داستانی، نتوانست آن طور که باید و شاید کاربران را درگیر کند اما تجربه یک بار آن خالی از لطف نیست. همگان Destiny 2 را با بخش چندنفره جذاب و رقابت‌های عالی آن می‌شناسند که در کنار قابلیت‌های متنوع، قهرمانان جذاب و محیط‌ها و نقشه‌های متفاوت، در دسترس کاربران قرار گرفته است. همچنین از نظر محتویات، از زمان عرضه رسمی بازی تا الان، بروزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متعددی برای این بازی منتشر شده است که تعدادی از آن به تکامل محتویات این بازی کمک کرده و یا بسیاری از مشکلات آزاردهنده بازی را برطرف کرده‌اند.

حال به تازگی استودیو بانجی اعلام کرده است که در هفته جاری، بازی Destiny 2 برای پلتفرم رایانه‌های شخصی به مدت سه روز رایگان است. این بازی هفته گذشته هم برای پلتفرم پلی استیشن ۴ رایگان شده بود و کاربران این کنسول توانستند برای مدتی کوتاه، به تجربه این بازی بپردازند. اگر الان این بازی را تجربه نکرده‌اید، پیشنهاد می‌شود در هفته جاری حتما به سراغ آن رفته و Destiny 2 را دریافت کنید. تمامی قسمت‌های این بازی مانند بخش چندنفره و بخش داستانی، در این نسخه در دسترس خواهند بود و کاربران می‌توانند از آن‌ها بهره‌مند شوند.

برای دریافت این نسخه رایگان در پلتفرم رایانه‌های شخصی، می‌بایست به اینجا، یعنی وب‌سایت Battle.net مراجعه کرده و فایل نصب‌کننده بازی که حجمی معادل ۴٫۵ گیگابایت دارد را دریافت کنید. البته دریافت بازی به اینجا ختم نمی‌شود و بعد از آن باید حجم اصلی بازی را دانلود کنید که در نهایت، یک فضای ۶۳ گیگابایتی را اشغال خواهد کرد.

در صورتی که با تجربه رایگان بازی Destiny 2، به آن علاقه‌مند شدید، می‌توانید برای دریافت نسخه کامل آن اقدام کنید و تمامی پیشرفت‌های خود را در نسخه رایگان، به نسخه کامل منتقل کنید. در حال حاضر بهترین زمان برای خرید بازی Destiny 2 است زیرا این بازی با قیمت ۳۸٫۹۹ دلار برای خریداری در دسترس می‌باشد. این نسخه رایگان از هم اکنون تا روز ۱۹ تیر ماه مصادف با ۱۰ جولای، برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

از دیگر اخبار این بازی، می‌توان به عرضه بسته الحاقی مهم Forsaken اشاره کرد که در تاریخ ۱۳ شهریور ماه مصادف با ۴ سپتامبر، برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس قرار می‌گیرد.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید