The Caligula Effect: Overdose در غرب عرضه خواهد شد

۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰

عنوان The Caligula Effect: Overdose که یک بازی نقش افرینی ژاپنی (JRPG) است، یک بازی انیمه مانند است که در یک دبیرستان جریان دارد. حال خبرهای تازه نشان از این دارد که این بازی در سال ۲۰۱۹ به غرب نیز خواهد رسید و برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و همینطور رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

این عنوان با استایل هنری انیمه مانند خود فضا و حال و هوای منحصر به فرد خودش را دارد. چیزی که مشخص است این است که در بازار شلوغ و پر حرارت بازی‌های ویدئویی که روزانه شاهد عرضه چندین و چند بازی از سراسر دنیا است، چنین عنوانی را کم داریم و کمبود آن به خوبی در بازار حس می‌شود. پس لذت بخش است که بشنویم این بازی قرار است در سال ۲۰۱۹ در غرب عرضه شود و این جای خالی و این کمبود را جبران کند. این موضوع را شرکت ناشر این بازی یعنی NIS America اعلام کرده است.

The Caligula Effect: Overdose یک نسخه بازسازی شده و بهبود یافته از نسخه اولیه خود است و نسبت به آن دچار تغییر و تحولات زیادی شده و بهبودهای زیادی هم پیدا کرده است. از جمله این تغییرات می‌توان به یک پروتاگونیست مونث جدید، یک پایان بندی جدید، چند ویژگی جدید در گیم‌پلی و همچنین میان پرده‌های طولانی‌تر اشاره کرد که باعث می‌شود ما هر چه بیشتر با این بازی ارتباط برقرار کنیم. اما جدای از آن، هر چیزی که در مورد این بازی هست، از محل روایت آن تا مبارزات تغییر یافته آن و حتی امکان دوست شدن با فردی از بین ۵۰۰ دانش آموز مختلف، همه و همه نباید زیاد برای طرفداران مدیای ژاپنی و دنبال کنندگان آن‌ها زیاد عجیب به نظر برسند. این موضوع نشان از این دارد که همه چیز در این بازی در حد استانداردهای خودش ظاهر شده و هیچ چیز اغراق شده یا عجیبی در آن به کار نرفته است.

برخلاف عرضه این بازی در ژاپن که فقط روی پلی‌ استیشن ۴ انجام شد، نسخه غربی این بازی روی نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد. این خبر خوبی برای کاربران سوییچ و رایانه‌های شخصی است که اگر هنوز موفق به تجربه عنوان Persona نشده‌اند، حداقل این بازی که شباهت‌هایی به آن دارد را از دست ندهند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید