شایعه: پشتیبانی حالت بتل رویالِ Call of Duty: Black Ops 4 از ۶۰ بازی‌باز

۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰

بازی Call of Duty: Black Ops 4 نخستین نسخه از سری بازی‌های محبوب Call of Duty خواهد بود که حاوی بخش بتل رویال (Battle Royale) است. با این وجود، هنوز تعداد دقیق بازی‌بازانی که می‌توانند در این حالت حضور یابند، مشخص و اعلام نشده است. با این حال، به نظر می‌رسد که این رقم کمتر از دیگر بازی‌های بتل رویال موجود در بازار باشد.

به تازگی تصویری در فضای اینترنت منتشر شده که نشان می‌دهد بازی Call of Duty: Black Ops 4 به صورت آنلاین تا سقف ۶۰ بازیکن را پشتیبانی می‌کند. با توجه به اینکه هنوز آمار دقیق تعداد افرادی که می‌توانند بخش بتل رویال این بازی را تجربه کنند، به صورت رسمی اعلام نشده، نباید این رقم را قطعی دانست و باید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره صحت و سقم آن صبر کرد. تصویر مورد بحث را از زیر می‌توانید مشاهده کنید:

در راستای دیگر اخبار مرتبط با بازی Call of Duty: Black Ops 4، چندی پیش استودیوی تری‌آرک (Treyarch) گفت که کمپین داستانی جایی در این بازی ندارد. همچنین گزارشی منتشر شد که از احتمال پشتیبانی نسخه رایانه‌های شخصی این بازی از مادها صحبت می‌کرد. از سوی دیگر، در جریان رویداد E3 2018 اطلاعات جدیدی از این عنوان منتشر شد و شاهد انتشار ویدئویی از گیم‌پلی آن نیز بودیم که از این نشانی می‌توانید آن را مشاهده کنید.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 برای عرضه در تاریخ جمعه ۲۰ مهر ماه (۱۲ اکتبر ۲۰۱۸) بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید