بروزرسانی ماه ژوئیه کنسول ایکس باکس وان هم‌اکنون در دسترس قرار دارد

۱۵ تیر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰

شرکت مایکروسافت اعلام کرد که امروز بروزرسانی ماه ژوئیه کنسول ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که بروزرسانی ماه ژوئیه کنسول ایکس باکس وان توجه کاربران را به خود جلب کرده، ویژگی شروع سریع است. ویژگی شروع سریع، برای اولین بار در نمایشگاه E3 2018 معرفی شد. این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد زمانی که بعضی از بازی‌ها را کامل دانلود نکرده‌اید، آن‌ها را اجرا نمائید. در ابتدا این ویژگی فقط در نسخه انگلیسی برخی از عناوین قرار گرفته در سرویس Xbox Game Pass موجود است، مثل عناوین Flame in Flood و Screamride، اما بعد از مدتی بازی‌ها و زبان‌های دیگری از این ویژگی استفاده خواهند کرد.

با استفاده از برنامه‌هایی مانند سرویس گلد و سرویس‌هایی مانند Game Pass، احتمالا تعداد زیادی بازی دیجیتالی در کنسول ایکس باکس وان خود در اختیار دارید، به همین دلیل است که بروزرسانی ماه ژوئیه کنسول ایکس باکس وان، ویژگی دسته بندی را به کتابخانه اضافه می‌کند، یک “بهبود قدرتمند” برای سنجاق شده‌ها. با استفاده از این ویژگی، شما می‌توانید مجموعه‌ای از بازی‌ها و برنامه‌های مختلف ایجاد کنید و نام‌های موردعلاقه خودتان را برای آن‌ها انتخاب نمائید. این گروه‌ها در بخش‌هایی از قبیل خانه، راهنما، و بازی‌ها‌ و برنامه‌های من ظاهر می‌شوند، بنابراین شما می‌توانید در هر زمان به آن‌ها دسترسی نمائید. همچنین گروه‌ها به حساب Xbox LIVE شما مرتبط هستند، بنابراین آن‌ها در هر کنسول ایکس باکس وانی که در آن با حساب کاربری خود وارد می‌شوید، ظاهر می‌شوند.

آیا شما در پیدا کردن محتوا در کنسول ایکس باکس وان مشکل دارید؟ این مشکل به زودی برطرف خواهد شد. از طریق بروزرسانی جدید کافی است شما دکمه Y را نگه دارید تا یک نوار جستجو برای شما ظاهر شود. با استفاده از آن می‌توانید محتویاتی را که در کنسول خود نصب کرده‌اید پیدا کنید. جستجوی ویژگی‌ها یا پیدا کردن محصولات فروشگاه مایکروسافت.

علاوه بر این تغییرات، به روزرسانی جدید کنسول ایکس باکس وان شامل بهبود حساب‌ها در سرویس Mixer است. اولین بهبود برای سرویس Mixer این است که اکنون می‌توانید محتوای وِبکم خود را به تمام صفحه تغییر دهید. دومین تغییر در سرویس Mixer این است که استفاده از ویژگی کنترل مشترک را برای کاربران نسخه وب این سرویس، آسان‌تر می‌کند. در نهایت مایکروسافت نشان داد که تغییراتی را برای بهبود ثبات و کیفیت انتقال انجام داده است.

نظر شما درباره تغییرات صورت گرفته در بروزرسانی ماه ژوئیه کنسول ایکس باکس وان چیست ؟ چه تغییرات و بهبود‌های دیگری در نظر دارید تا در کنسول ایکس باکس وان قرار بگیرد؟

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید