تریلری از Black Clover: Quartet Knights منتشر شد

PC ، PS4 ، اخبار بازی ، تریلر ۱۴ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

امروز باندی نامکو (Bandai Namco) تریلر جدیدی از بازی انیمه‌ای خود یعنی Black Clover: Quartet Knights منتشر کرده که می‌توانید آن را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

این تریلر بر روی بخش‌های مختلفی از Black Clover: Quartet Knights تمرکز دارد. بر اساس این اطلاعات، شخصیت‌های بازی به چهار دستهFighter Shooter ،Support و Healer تقسیم می‌شوند که بازیکنان بایستی به انتخاب یکی از آن‌ها بپردازند. همچنین شاهد نمایش جزییاتی از بخش‌ داستانی‌ و مود‌های مختلف بازی هستیم.

به رغم وجود بخش تک‌نفره در این عنوان، به نظر می‌رسد که تمرکز سازندگان برروی بخش چند‌نفره است، بخشی که در آن به جای اسلحه باید با جادو به رقابت با دیگر بازیکنان پرداخت. می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت زیر مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

داستان بازی از جایی شروع می‌شود که بازیکنان کنترل شخصیتی نوجوان به نام Yami being که کاپیتان گروهان Black Bull است، را بر عهده دارند. Yami being دچار فراموشی شده و چیزی را به یاد نمی‌آورد، تنها چیزی را که به یاد دارد این است که اون به دنبال پیدا کردن زنی به نام Karna می‌باشد. Black Clover: Quartet Knights در تاریخ جمعه ۲۳ شهریور ماه ۱۳۹۷ (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی، منتشر خواهد شد.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید