کپ‌کام جزئیات جدیدی را از عنوان Mega Man 11 منتشر کرد + تصاویری از محیط بازی

۱۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

به تازگی کپکام (Capcom) جزئیات جدیدی را از عنوان Mega Man 11 منتشر کرده است و از یک Robot Master جدید، حالت‌ها و مکانیزم‌های ساخت و ساز اطلاعاتی را ارائه داده است. این باس جدید که Blast Man نام دارد، جدیدترین باسی است که به لیست بلندبالای باس‌های انفجاری Mega Man اضافه شده است.

صحنه‌ای که در آن با Blast Man مبارزه می‌کنید کمی منحصر به فرد است و زمینه آن یک استودیو فیلم‌سازی/پارک مخروب می‌باشد. در ادامه می‌توانید تصاویری از بازی را مشاهده کنید. همچنین توضیحاتی در مورد این باس ارائه شده است که در ادامه می‌خوانید:

Blast Man را معرفی می‌کنیم؛ یک Robot Master که استعداد بازیگری تئاتر را دارد و به مواد منفجره نیز علاقمند است. کاملا مشخص است که این Robot Master کمی زودجوش است. همچنین شما می‌توانید استیج مخصوص او را ببینید: خرابه‌هایی از یک پارک که با یک استودیو فیلم‌سازی ترکیب شده است و Blast Man آن را به زمین بازی مخصوص خود تبدیل کرده است. او تغییراتی را نیز ایجاد کرده است و نشانه‌ها و توضیحاتی را اضافه کرده است که در آن‌ها عباراتی همچون Blast Man Adventure به چشم می‌خورد. اینطور که به نظر می‌رسد Block Man تنها انسان خودشیفته‌ای نیست که می‌شناسیم.

با موفقیت از موانع، ربات‌ها و مواد منفجره‌ای که استیج Blast Man سر راه شما قرار می‌دهد، جاخالی دهید تا در نهایت با این Robot Master روبرو شوید که شخصیت زودجوش او از خرابه‌هایی که از پارک پشت سرش به جای مانده است، کاملا مشخص است. در برابر حملات انفجاری او جاخالی دهید؛ Blast Man سعی می‌کند که با رفتن به تمام نقاط استیج و در حالی که مدام در حال شلیک مواد منفجره است، Mega Man را تبدیل به تیکه‌ای آهن قراضه کند.

پاداش شما برای مهار کردن این Robot Master خطرناک، یک اسلحه منحصر به فرد به نام Chain Blast می‌باشد. این اسلحه بمب‌هایی را در سراسر صفحه نمایش شلیک می‌کند که این بمب‌ها به دشمنان می‌چسبد. همانطور که از اسم این اسلحه مشخص است، شما می‌توانید چندین بمب را به هم متصل کرده و آن‌ها را به صورت هم‌زمان منفجر کنید؛ و یا از Power Gear برای ساخت مواد منفجره بسیار قوی استفاده کرده و انفجارهای مهیبی را ایجاد کنید.

کپکام همچنین از دو حالت جدید برای تجربه Mega Man 11 رونمایی کرد. حالت Time Attack که از نامش می‌توان فهمید قصد ارائه چه تجربه‌ای را دارد. همچنین حالت Balloon Attack نیز معرفی شد که در آن خبری از دشمنان نیست و به جای آن‌ها شاهد بادکنک‌های آبی و قرمز رنگ هستیم؛ هدف این است که در عین دوری جستن از بادکنک‌های قرمز، بادکنک‌های آبی را بترکانید و تا جای ممکن سریع‌ترین رکورد زمانی را کسب کنید.

همچنین Mega Man 11، المان‌های ساخت و ساز (crafting) نیز خواهند داشت. دشمنان مهره‌هایی از خود به جای می‌گذارند که می‌توانید از این مهره‌ها در آزمایشگاه Dr. Light برای افزایش قدرت خود و ایجاد ارتقاهای دائمی استفاده کنید. بین سلاح‌های ویژه و کلاسیک Robot Masterها و سلاح‌های موجود در سیستم Double Gear و سیستم ساخت و ساز، به نظر می‌رسد که Blue Bomber قدرتمندترین سلاح موجود در این بازی باشد.

Mega Man 11 قرار است در تاریخ سه‌شنبه دهم مهرماه ۱۳۹۷ (۲ اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی) برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، اکس باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ منتشر شود. در آخر می‌توانید تصاویری از بازی را مشاهده کنید:

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید