شایعه: بخش چند نفره Battlefield V شامل هشت حالت مختلف خواهد بود

۱۴ تیر ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۵

نسخه آلفای بازی مورد انتظار Battlefield V، ساخته جدید استودیوی بازیسازی دایس (DICE)، در حال حاضر به صورت محدود در دسترس قرار دارد تا علاقه‌مندان این عنوان تیراندازی اول شخص، ویژگی‌های جدید آن را تجربه کنند. در حالیکه در زمان عرضه این بازی تنها دو جناح برای آن در دسترس قرار خواهد داشت و باقی جناح‌ها از طریق Tides of War منتشر خواهند شد، ظاهراً حدود هشت حالت برای بخش چند نفره این بازی در نظر گرفته شده است تا بازی‌بازان حسابی از تجربه آن لذت ببرند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی یکی از کاربران وب‌سایت ردیت با نام turntrout101، مقاله‌ای در منوی داخل بازی Battlefield 1 تائید کرده که پنج حالت Conquest، Domination، Frontlines، Team Deathmatch و Breakthrough برای بخش چند نفره Battlefield V در زمان عرضه این عنوان در دسترس قرار خواهند داشت. سه حالت جدید نیز برای این بخش در نظر گرفته شده که هنوز معرفی نشده و تاکنون هم شاهد آن‌ها نبوده‌ایم و حالاتی جدید محسوب می‌شوند. همچنین به نظر می‌رسد که این حالت‌ها مشابه Final Stand و Airborne تنها از طریق Grand Operations در دسترس قرار خواهند داشت.

بدیهی است که از آنجایی که این خبر هنوز به صورت رسمی تائید و اعلام نشده است، نباید آن را حقیقی و قطعی بدانیم و باید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره، اندکی بیشتر صبر کنیم. هرچند که وجود سه حالت Conquest، Team Deathmatch و Operations برای این بازی قطعی است.

در راستای دیگر اخبار مرتبط با بازی Battlefield V، چندی پیش، گیم‌پلی از نسخه آلفای این عنوان منتشر شد. مدتی قبل‌تر از آن نیز اطلاعات جدیدی از وسایلق نقلیه این بازی منتشر شد که از این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتری در این باره دست پیدا کنید.

بازی Battlefield V در تاریخ سه شنبه ۲۴ مهر ماه (۱۶ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) توسط شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید