انتشار رویداد Operation Liberty Strike بازی Call of Duty: WWII‌

۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
تریلر بازی Call of Duty: WWII بیشترین استقبال را از سوی طرفداران این سری داشته است

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی سازندگان بازی Call of Duty: WWII‌، جدیدترین رویداد این بازی را با نام Operation Liberty Strike منتشر کرده اند. اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب قابل مطالعه است.

پشتیبانی قوی از بازی Call of Duty: WWII‌ ادامه داشته و تیم سازنده این بازی یعنی استودیو اسلج‌همر‌گیمز (Sledgehammer Games)، با انتشار رویدادها، بسته‌های الحاقی و به‌روزرسانی‌های متعدد، به خوبی از روند تکراری شدن محتویات بازی مذکور جلوگیری می‌کند.

حال به تازگی به مناسبت روز استقلال (Independence Day)، رویداد جدیدی در دسترس کاربران قرار گرفته است که Operation Liberty Strike نام دارد. این رویداد جدید در قالب یک به‌روزرسانی تازه به بازی افزوده شده است که محتویات و اضافات جدیدی را با خود همراه دارد. در ابتدا، تغییرات در بخش اسحله‌ها ایجاد شده است. در واقع ۳ اسلحه جدید در اختیار کاربران قرار گرفته که برد بالایی دارند و برای استفاده از فواصل دور، بسیار مناسب است. بعد از آن، یک سلاح سرد جدید با نام Push Dagger به بازی اضافه شده که در نبردهای نزدیک و تن به تن، بسیار کاربردی خواهد بود. از سویی دیگر، شاهد افزوده شدن اسلحه ZK-383 هستیم که از دو حالت مختلف شلیک برخوردار است. همچنین سلاح De Lisle از این به بعد از یک صداخفه‌کن مجزا پشتیبانی خواهد کرد و اسلحه AVS-36، در واقع یک نسخه اتوماتیک از سلاح SVT-40 می‌باشد.

بعد از بخش تغییرات اسلحه‌ها، رویداد Operation Liberty Strike حالت‌های جدیدی را با هم با خود همراه دارد. برای مثال حالت‌های One Shot و Hardcore Ricochet به بازی برگشته‌اند اما هنوز معلوم نیست که در چه زمانی در دسترس کاربران خواهند بود. در نهایت انجمن‌های مخصوص این بازی، چالش‌های تازه‌ای را در اختیار کاربران قرار داده‌اند که بازیکنان می‌توانند با تکمیل این چالش‌ها، نوع خاص و انحصاری سلاح‌های M1911 و M1 Garand را به دست آورند.

این به‌روزرسانی جدید که رویداد تازه Operation Liberty Strike را به بازی اضافه خواهد کرد، در حال حاضر در دسترس کاربران پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان است

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید