رسماً تائید شد: نسخه جدید Forza Motorsport فعلاً در دست ساخت قرار ندارد

۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵

یک دهه اخیر بیش از هر چیزی برای طرفداران سری بازی‌های Forza عالی بوده است؛ یک سال نسخه‌ای از Forza Motorsport 7 منتشر می‌شد و سال بعد نیز عنوان جدیدی از سری فرعی Forza Horizon و این چرخه به همین شکل ادامه می‌یابد. با توجه به این نکته که مایکروسافت تصمیم دارد بازی Forza Horizon 4 را در سال جاری عرضه سازد، آیا سال آینده شاهد بازی Forza Motorsport 8 خواهیم بود؟

اینطور که پیداست، قرار نیست چنین اتفاقی روی دهد و ۲۰۱۹ سال استراحت سری Froza خواهد بود. سازندگان این سری در گفتگو با Forza Monthly، برنامه اختصاصی استودیوی ترن‌۱۰ (Turn10) که کاملاً درباره سری Froza است، آن‌ها تاکید کردند که در حال حاضر کل اعضای این استودیو برروی بازی Forza Motorsport 7 کار می‌کنند نه Forza Motorsport 8. حتی بسته گسترش‌ دهنده‌ای از این بازی نیز در دست ساخت و توسعه قرار ندارد و ترن‌۱۰ کاملاً معطوف پشتیبانی از این بازی موفق است. به نظر می‌رسد که همه اعضای این استودیو، در حال کار برروی محتوای Forza Motorsport 7 و بهبود آن هستند. آن‌ها در این باره اظهار داشتند:

کل تیم، ۱۰۰ درصدشان، همه اعضای تیم توسعه Forza Motorsport در حال حاضر برروی بازی Forza Motorsport 7 کار می‌کنند. این گفته به این معناست که ما از این کار دست نمی‌کشیم و Forza Motorsport 8 را نمی‌سازیم. ما حتی بسته گسترش دهنده جدیدی هم در دست ساخت نداریم. کاری که ما در حال حاضر انجام می‌دهیم، سرمایه‌گذاری و توجه هرچه بیشتر برروی تجربه شما از ماشین‌سواری [در این بازی] است که برای همه نتیجه مثبتی دارد. اگر کل اعضای تیم شما برروی این بازی کار کنند، نتیجه کار بهتر و بهتر خواهد شد.

بنابراین سال آینده میلادی شاهد عرضه نسخه جدیدی از این مجموعه نخواهیم بود. اینکه مایکروسافت تصمیم گرفته برای مدتی هم که شده به سری Forza استراحت دهد، خبر بسیار خوبی است و به نفع همه خواهد بود. در نتیجه استودیوی ترن‌۱۰ می‌تواند با فراغ بال بیشتری برروی پروژه‌های جدید برای ایکس‌باکس وان در کنار این برند محبوب کار کند. آن‌ها در ساخت نسخه‌های اخیر این سری عالی عمل کرده‌اند و توانسته‌اند شبیه‌ساز بی‌نظیری از رانندگی را برای علاقه‌مندان این سبک به ارمغان آورند.

با این حال، می‌توانید در تاریخ سه شنبه ۱۰ مهر ماه (۲ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) جدیدترین نسخه این سری یعنی Forza Horizon 4 را برروی کنسول ایکس‌باکس وان یا رایانه‌های شخصی مبتنی بر ویندوز ۱۰ خود تجربه کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی، شماره جدید سری «تحلیل فنی» را که به دموی نمایش داده شده از این عنوان در جریان رویداد E3 2018 اختصاص دارد را از اینجا مشاهده نمائید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید