دو بازی جدید به سرویس پشتیبانی از نسل قبل ایکس باکس وان اضافه شدند

۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰

دو بازی جدید به سرویس پشتیبانی از نسل قبل ایکس باکس وان اضافه شدند.

امروز شرکت مایکروسافت از دو بازی کنسول ایکس باکس ۳۶۰ که برای کنسول ایکس باکس وان توسط سرویس پشتیبانی از نسل قبل در دسترس قرار گرفتند، رونمایی کرد. هم اکنون می‌توانید به تجربه دو عنوان Ghost Recon: Advanced Warfighter و Assassin’s Creed Liberation HD بروی کنسول ایکس باکس وان بپردازید. لازم به ذکر است که عنوان Ghost Recon: Advanced Warfighter یکی از محبوب‌ترین عناوین سری Ghost Recon می‌باشد و در زمان انتشار فروش بسیار بالایی داشت.

عنوان Assassin’s Creed Libertation اولین نسخه از سری Assassin’s Creed بود که برای کنسول دستی و قابل حمل پلی استیشن ویتا منتشر شد. سپس این عنوان برای کنسول‌های نسل هفتم بازسازی شد. این عنوان در بازه زمانی Assassin’s Creed III قرار داشت و خیلی از هواداران این عنوان را بهتر از قسمت سوم سری Assassin’s Creed می‌دانند. همچنین این نسخه اولین نسخه از سری Assassin’s Creed بود که به شما این امکان را می‌داد تا در قالب یک شخصیت مونث به بازی بپردازید.

هم اکنون، به لطف سرویس پشتیبانی از نسل قبل می‌توانید به تجربه دو عنوان Ghost Recon: Advanced Warfighter و Assassin’s Creed Libertation بروی کنسول ایکس باکس وان بپردازید. لازم به ذکر است که عنوان Ghost Recon: Advanced Warfighter بروزرسانی‌ای برای کنسول ایکس باکس وان ایکس دریافت کرده که گرافیک این بازی را بهبود بخشیده است.

” عناوین Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter و Assassin’s Creed Libertation امروز به سرویس پشتیبانی از نسل قبل ایکس باکس وان می‌آیند.”

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.