Fallout 76 پس از انتشار دارای سرورهای تک‌نفره خواهد بود

۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰

گرچه Fallout 76 یک بازی آنلاین است اما اگر بازی‌بازان بخواهند می‌توانند به‌تنهایی نیز به بازی کردن آن بپردازند. سرورهای خصوصی برای بازی‌بازان بعد از انتشار بازی در دسترس آن‌ها قرار خواهد گرفت. این سرورها اجازه‌ی بازی تک‌نفره با دوستان و همچنین استفاده از ماد را به بازی‌بازان می‌دهد.

در مصاحبه‌ای با Multiplayer IT که در Reddit ترجمه شده است، تاد هاوارد (Todd Howard) از استودیوی بتسدا (Bethesda) اطلاعاتی درباره‌ی نحوه‌ی کار و زمان اضافه شدن آن به بازی فاش کرد.

به زبان ساده، سرورهای اختصاصی به بازی‌بازان اجازه می‌دهد به‌تنهایی یا همراه با دوستانشان بازی کرده و با دنیای آن تعامل برقرار کنند. قوانین بازی را نیز خودشان تعیین می‌کنند این بدان معناست که می‌توانند از ماد استفاده کنند. هاوارد می‌گوید:

در زمان انتشار نه. وقتی وارد بازی می‌شوید می‌توانید بازی‌بازان دیگر را ببینید اما مجبور نیستید با آن‌ها تعاملی داشته باشید؛ می‌توانید برای خودتان بازی کنید. می‌توانید آن‌ها را ببینید اما مجبور نیستید با آن‌ها بجنگید. شاید بخواهید با آن‌ها مبادله‌ی آیتم کنید یا یک تیم تشکیل بدهید یا از اردوی آن‌ها دیدن کنید. می‌توانید کارهای زیادی با بازی‌بازان دیگر انجام دهید که لزوماً تیراندازی به آن‌ها نیست. اگرچه یکی از برنامه‌های درازمدت ما این است که سرورهایی داشته باشیم که بازیکن‌ها بتوانند در دنیای خود به‌تنهایی بازی کنند. فقط شما می‌توانید دوستانتان را نیز به این دنیا دعوت کنید. یا می‌توانید از ماد استفاده کنید تا قوانین را به خواست خودتان تغییر دهید. این‌ها همه در برنامه‌ی ماست ولی در زمان انتشار بازی وجود نخواهد داشت.

به نظر می‌رسد این صحبت‌ها به مذاق بازی‌بازانی که می‌خواهند خودشان را در یکی دیگر از دنیاهای بتسدا غرق کنند خوش بیاید؛ منطقی به نظر می‌رسد. بخش تک‌نفره همیشه یکی از جاذبه‌های بازی‌های بتسدا بوده است و خوب است که هاوارد در مورد Fallout 76 نیز این نکته را می‌داند. Fallout 76 در تاریخ ۲۳ آبان (۱۴ نوامبر) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید