بازی Cyberpunk 2077 شامل مکانیک‌های مخفی‌کاری هم خواهد بود

۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵

هنوز زمان زیادی تا انتشار بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 باقی مانده است و با اینکه این عنوان در مرحله Pre-Alpha قرار دارد، اما به نظر می‌رسد که سازندگان این بازی ایده‌های بسیاری برای برخی مکانیک‌های گیم‌پلی آن در سر دارند.

به تازگی صفحه رسمی فیسبوک Cyberpunk 2077، جزئیات جدیدی از گیم‌پلی این بازی منتشر ساخته است؛ این اطلاعات از سوی کاربری از وب‌سایت ردیت با نام OmerRDT بدست آمده است. ظاهراً، بازی‌بازان مجبور نیستند که حتماً با دشمنان خود وارد مبارزه شوند و می‌توانند با آن‌ها معامله هم بکنند. با بررسی متن منتشر شده در صفحه فیسبوک این بازی، می‌توان به این نتیجه رسید که Cyberpunk 2077 شامل مکانیک‌های مخفی‌کاری هم می‌شود.

دشمنان همیشه از حضور بازی‌باز آگاه نخواهند بود. بازی‌بازان می‌توانند از طریق انفجار در میان گروهی از دشمنان، تعبیه تله‌های مختلف و گسترش ویروس‌ها از این قضیه به نفع خود استفاده کنند. برنامه حمله به همان اندازه اجرای آن اهمیت خواهد داشت. ما هرگز بازی‌بازان را به اتخاذ سبک خاصی از مبارزه مجبور نمی‌کنیم بنابراین آن‌ها همیشه می‌توانند در زمان مناسب بهترین تصمیم را بگیرند. از تیراندازی از میان دیوارها و خم شدن گلوله‌ها در گوشه‌ها – مخفی‌کاری نیز بخشی از گیم‌پلی خواهد بود.

در راستای دیگر اخبار مرتبط با بازی Cyberpunk 2077، اخیراً سازندگان این عنوان به حضور سیری در دنیای آن واکنش نشان داده‌اند. همچنین مدتی پیش شاهد انتشار اطلاعات جدیدی از سیستم کلاس‌های این بازی بودیم. از سوی دیگر، نقشه Cyberpunk 2077 جزئیاتی از گیم‌پلی این عنوان را در اختیار ما قرار می‌داد که از این نشانی می‌توانید به اطلاعات بیشتری در این باره دست پیدا کنید.

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در دست ساخت و توسعه قرار دارد و تاریخ انتشار مشخصی برای آن اعلام نشده است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید