تاریخ انتشار دو نسخه نخست و HD سری Shenmue مشخص شد

۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵

نسخه‌های HD و بازسازی شده عناوین کلاسیک سگا یعنی دو بازی Shenmue و Shenmue 2 در تاریخ سه شنبه ۳۰ مرداد ماه (۲۱ آگوست ۲۰۱۸ میلادی) در دسترس قرار خواهند گرفت.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده از سوی Larry Hryb، برنامه‌نویس ارشد ایکس‌باکس لایو، این نسخه‌های بازسازی شده هم‌اکنون برای پیش خرید و پیش دانلود از طریق فروشگاه مایکروسافت در دسترس قرار دارند. کسانی که باندل West Coast این بسته را خریداری کنند، یک روز زودتر از بقیه به آن دسترسی خواهند داشت.

نکته جالب این است که هنوز شرکت سگا به صورت رسمی و جداگانه این تاریخ انتشار را تائید نکرده است. با این حال، نسخه HD Remaste دو بازی Shenmue 1 و Shenmue 2 با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار برای دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. این نسخه بازسازی شده شامل همان داستان و گیم‌پلی اصلی این دو بازی می‌شود اما رابط کاربری به‌روز و مدرنی دارد.

بازی‌بازان می‌توانند از بین کنترلرهای کلاسیک و مدرن این بازی یکی را انتخاب کنند؛ همچنین امکان انتخاب دیالوگ‌های صوتی به زبان ژاپنی نیز مهیاست. در عین حال، یو سوزوکی (Yu Suzuki)، خالق این سری در حال کار بر روی نسخه سوم آن یعنی عنوان Shenmue 3 است. طرفداران این سری مدت‌هاست که منتظر این دنباله هستند که قرار است برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. این بازی مدتی قبل تا سال ۲۰۱۹ میلادی تاخیر خورد هرچند مراحل توسعه آن به خوبی در جریان است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید