به‌روزرسانی ۳٫۲ آلفا بازی Star Citizen عرضه شد

۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازیهای ویدئویی، به تازگی به‌روزرسانی ۳٫۲ آلفا بازی Star Citizen منتشر شده است که تغییرات جدید و بزرگی را در بازی اعمال خواهد کرد. برای مشاهده جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

حتما باید بدانید که بازی Star Citizen، برای اولین در سال ۲۰۱۲ کمپین تبلیغاتی خود را ایجاد کرد و در جریان ساخت  این کمپین، توانست مبلغ بسیار خوبی را برای ساخت بازی مذکور به دست آورد، به طوری که سازندگان بازی نباید هیچ مشکلی برای ساخت ادامه بازی داشته باشند، زیرا Star Citizen به خوبی از سوی طرفداران این بازی، حمایت شده است.

هرچند وقت یک‌بار تیم سازنده این بازی یعنی استودیو بازیسازی کلاود ایمپریوم گیمز (Cloud Imperium Games) تغییرات جدیدی را در بازی اعمال میکند و آنها را به وسیله به‌روزرسانیهای مختلف، به بازی منتقل می‌کند. البته به‌روزرسانی جدید ۳٫۲ منتشر شده برای بازی Star Citizen، مثل محتویات قبلی، فقط در دسترس حامیان مالی آن بوده و آن‌ها می‌توانند تغییرات و محتویات جدید بازی را تجربه کنند.

از جدیدترین تغییرات این به‌روزرسانی، می‌توان به اضافه شدن یک گیم پلی جدید با نام Mining اشاره کرد. در واقع به لطف اضافه شدن این گیم پلی و قابلیت جدید، بازیکنان چند کار جالب را می‌توانند انجام دهند. آن‌ها قادر خواهند بود تا رسوبات را به خوبی بررسی کنند و به وسیله ی لیزر مخصوصی که در اختیار آن‌ها قرار داده شده، آن‌ها را استخراج کنند. همچنین بازیکنان می‌توانند نتیجه نهایی را به یک ماده دیگری تبدیل کنند و در نهایت، از آن استفاده کنند و یا آن را به فروش برسانند. در واقع این مراحل لیزرکاری و کار بر روی مواد مختلف، در قالب یک مینی‌گیم جالب در بازی ساخته شده است که کاربران در آن می‌بایست سطح‌های مختلف انرژی را کنترل کنند و نتیجه نهایی را به دست آورند. از سویی دیگر، یک سیستم گروهی جدید هم به بازی اضافه شده است که کاربران قادر هستند همراه با گروه خود، به سفرها و تحقیقات کوانتومی بپردازند.

همچنین در این به‌روزرسانی جدید، یک ماموریت تازه با نام Destroy Probe به بازی اضافه شده است که به همراه تعدادی فضاپیمای جدید، در اختیار و دسترس بازیکنان قرار گرفته و هر کدام از ویژگی‌های مختلفی برخوردار هستند. تمامی این فضاپیماها از قابلیتی به نام Ping پشتیبانی می‌کنند و به ترتیب Anvil Hurricane، Aopoa Blade Origin 600i و Aegis Eclipse نام دارند.

از دیگر تغییرات این به‌روزرسانی جدید، می‌توان به اضافه شدن سلاح‌ها و تجهیزات دفاعی جدیدی اشاره کرد که شرایط و وضعیت گیم پلی اول شخص بازی را تغییر خواهند داد. همچنین این به‌روزرسانی تغییرات گسترده و زیادی را در بازی اعمال می‌کند که نمی‌توان تمامی آن‌ها را به ترتیب لیست کرد. پس برای دریافت اطلاعات بیشتر راجب این به‌روزرسانی، به اینجا مراجعه کنید.

در نهایت، کارگردان اصلی بازی Star Citizen، یعنی کریس رابرتس Chris Roberts، قسمتی جدید از مجموعه Reverse the Verse Live را عرضه کرد و در جریان، اطلاعات تازه‌ای از روند توسعه بازی را در دسترس کاربران قرار داد. وی به این موضوع اشاره کرد که بخش تک نفره یا به اصطلاح همان Squadron 42، در سال جاری میلادی منتشر نخواهد شد. البته عرضه نشدن این بخش در سال ۲۰۱۸، چندان دور از انتظار نبود اما حال شاهد تایید رسمی این موضوع از سوی سازندگان هستیم.

در آخر می‌توانید ویدئو صحبت کریس رابرتس در مجموعه Reverse the Verse Live را، در کنار معرفی فضاپیماهای جدید بازی مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰

 

معرفی Vanduul Blade:

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰

معرفی Anvil Hurricane:

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰

تریلر معرفی Aegis Eclipse:

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰

معرفی Aegis Avenger:

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید