شرکت اسکوئر انیکس مشغول ساخت عنوان جدیدی است

۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰

طی اخبار جدیدی که منتشر شده، گفته شده که شرکت اسکوئر انیکس مشغول ساخت عنوان جدیدی برای کنسول های پلی استیشن ۴ و نینتندو سوئیچ است.

آگهی شغلی جدیدی در کشور ژاپن ثبت شده که نشان می‌دهد تیم Business Division 8 به دنبال یک دستیار پروژه برای پروژه‌ای که هم اکنون در دست ساخت است و در سبک اکشن RPG برای کنسول های پلی استیشن ۴ و نینتندو سوئیچ منتشر می شود، می گردد.

دستیار پروژه باید از تولید کننده حمایت کند و در تعهدات تبلیغاتی عنوان جدید در دست ساخت شریک شود. متاسفانه غیر از سبک بازی که اکشن RPG است و کنسول‌هایی که قرار است بازی برای آن‌ها منتشر شود، چیز دیگری مشخص نیست.

هیچ اطلاعاتی دیگری از این عنوان در دست ساخت منتشر نشده و هنوز مشخص نیست که آیا این عنوان قرار است ادامه ‌ی بر یکی از مجموعه های شرکت Square Enix باشد یا اینکه قرار است یک ip جدید باشد. The Business Division 8 تیمی است که در ساخت عناوینی چون Final Fantasy: Brave Exvius برای سیستم عامل‌های تلفن همراه و Imperial SaGa، یک بازی برای مرورگرها، مشارکت داشته است. البته هر دو پروژه هم سطح باقی بازی های شرکت Square Enix نبودند.

علاوه بر عناوین فوق الذکر، تیم Business Division 8 در چندین پورت برای تلفن‌های هوشمند شامل Final Fantasy VI، Final Fantasy Dimensions II، Dragon Quest II، III، IV، V، VI، VII همکاری داشته است. همچنین این استودیو در توسعه Adventures of Mana همکاری داشته است.

با توجه به سبک اکشن و RPG این بازی و سیستم عامل‌هایی که برای این عنوان در دست ساخت در نظر گرفته شده است، به نظر می‌رسد که استودیو بخش Business Division 8 برای یک جهش کیفی در محصولات با بودجه بالاتر آماده است، بنابراین باید منتظر بمانیم تا ببینیم که استودیوی Business Division 8 در حال ساخت چه عنوانی است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید