توضیحات Rare در مورد Sea of Thives و این‌که چگونه به طرفداران گوش می‌دهند

۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۰

تعدادی از توسعه دهندگان عنوان Sea of Thieves، در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Gamespot، اعلام کرده که در حال گوش‌ دادن به طرفداران هستند. همچنین آن‌ها در مورد مسائل دیگری مانند انتقادات نسبت به بازی و رشد این عنوان نیز توضیحاتی را ارائه داده‌اند.

از زمان انتشار عنوان Sea Of Thieves، جدید‌ترین ساخته استودیو ریر (Rare)، طرفداران مشتاقی پیدا کرده است؛ البته این بازی با انتقاداتی نیز روبه‌رو شد. در طی مصاحبه با Gamespot، آقای جو نیت (Joe Neate)، تهیه کننده اجرایی، شلی پرستون (Shelley Preston)، طراح ارشد و کارگردان طراحی این عنوان، مایک چپمن (Mike Chapman)، در مورد رشد این بازی از زمان انتشار تا به حال صحبت کرده و پاسخ آن‌ها به برخی از انتقادات وارده و چگونگی رفع آن‌ها در به‌روزرسانی‌های آینده اعلام شد.

توسعه دهندگان تأکید کرده که تمام‌ حرف‌های طرفداران در مورد بازی را جدی گرفته‌اند. یکی از عواملی که باعث شد تا ریر موضع خود را نسبت به آن تغییر دهد، قرار دادن کشتی‌هایی با هوش مصنوعی در عنوان Sea of Thieves بود. از آن‌جایی که این استودیو قصد داشت تا هر نبرد در بازی به شکلی طبیعی و میان بازی‌بازان رخ دهد، با ایده‌ی کشتی‌های دارای هوش مصنوعی بشدت مخالف بود. اما طبق گفته‌های آقای نیت، اضافه کردن این کشتی‌ها چیز مثبتی محسوب می‌شود.

همچنین این چیزی است که می‌توان از طریق آن، بازی‌بازان را به تشکیل اتحاد و همکاری با یکدیگر برای شکست دادن کشتی‌های اسکلتی ترسناکی که در دنیا وجود دارند، تشویق کنیم.

توسعه دهندگان توضیح دادند که آن‌ها قصد ندارند که فقط به بازخورد‌‌های طرفداران پاسخ دهند؛ بلکه می‌خواهند اید‌ه‌های خود را به آن‌‌ها اضافه کنند. آقای چپمن می‌گوید:

این ترکیبی است از ارائه‌ی چیزی که طرفداران می‌خواهند، تغییر به خصوص Sea of Thieves و غافلگیر کردن آن‌ها.

وی در ادامه یک مثال زد؛ آن‌ها نمی‌خواهند تا بخش‌های قابل اکتشاف را بر اساس درخواست‌های هر بازی‌باز گسترش دهند. بلکه آن‌ها قصد داشته تا برای ارائه یک تجربه چالش برانگیز و رضایت بخش، محیط‌هایی با جغرافیای نا پایدار و دارای کوه‌‌های آتش‌فشان طراحی کنند.

جدای از تمام موارد ذکر شده، توسعه دهندگان Sea of Thieves به این عنوان و سطح جامعه‌ای که بین بازی‌بازان شکل گرفته، افتخار می‌کنند. آقای نیت توضیح داد:

این عنوان برای همه [سلیقه‌ها] نبوده و همه با برخی از تصمیمات ما ارتباط بر قرار نکردند. اما ما از عمد این کار را کرده تا بتوانیم بخش چند نفره را به مخاطبین جدید ارائه دهیم؛ یک تجربه جدید که باعث ساخت این عنوانِ سرگرم کننده و دوستانه شد که موانع را کنار زده است.

لازم به ذکر است که دو بسته الحاقی Cursed Sails و Forsaken Shores جدید این بازی در ماه‌های آینده در دسترس قرار می‌گیرند. برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

عنوان Sea of Thieves در حال حاضر برروی کنسول اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده است.

آیا Sea of Thieves می‌تواند برای مدتی طولانی طرفداران را سرگرم کند؟

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید