به‌روزرسانی Chapter Two بازی Elite Dangerous: Beyond عرضه شد

۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی به‌روزرسانی Chapter Two بازی Elite Dangerous: Beyond منتشر شده است که محتویات جدیدی را با خود همراه دارد. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

بازی Elite Dangerous: Beyond در دسته بازی‌های فضایی قرار می‌گیرد که کاربران باید در این دنیای وسیع، به اکتشافات و تحقیقات مختلفی بپردازند. حال به تازگی استودیو سازنده این بازی یعنی فرانتیر (Frontier)، به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Elite Dangerous: Beyond با نام Chapter Two منتشر کرده است.

از مهم‌ترین محتویاتی که سازندگان بیشتر بر روی آن تاکید داشته‌اند، فضاپیمای Krait MKII بوده است. اندازه این فضاپیما در دسته فضاپیماهای متوسط قرار می‌گیرد و فضای زیاد و بیهوده‌ای را اشغال نمی‌کند. همچنین این قابلیت را دارد تا با کاهش قدرت دفاعی خود، سرعت کلی را بالاببرد و بهتر بتواند در فضا حرکت کند. فضاپیمای Krait MKII می‌تواند به طور همزمان فقط ۲ نفر را با خود حمل کند و حتی از یک دستگاه قهوه‌ساز هم برخوردار می‌شود. از سویی دیگر شاید بتوان وجود قدرت زرهی بالای این فضاپیما را، جزو نکات اصلی و مثبت آن دانست.

سازندگان بازی در رابطه با فضاپیمای Krait MKII توضیح دادند:

Krait MKII یک فضاپیمای متوسط، زیبا و جمع‌‌و‌جور است. این فضاپیما از قابلیت‌های دفاعی خوبی بهره مند است و تجهیزات و وسایل جنگی آن هم در حد استاندارد تمامی فضاپیماهای دیگر می‌باشد. همچنین یک دستگاه قهوه‌ساز درون آن موجود می‌باشد که حتما به آن نیاز خواهید داشت! همین الان برای خرید Krait MKII اقدام کنید.

به‌روزرسانی Chapter Two از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌های این بازی شناخته می‌شود که محتویات جدیدی را در دسترس کاربران قرار می‌دهد و از سویی دیگر، به برطرف کردن مشکلات و باگ‌های مختلف بازی می‌پردازد. این به‌روزرسانی ماموریت‌ها و مراحل جدیدی را هم با خود همراه دارد. در یکی از مرحله‌های بازی، کاربران به طور تصادفی در فضا آزاد می‌شوند و حال آن‌ها یک نیرو و بیگانه‌ی خطرناک برای جبهه USS به شمار می‌روند. از آن سو، ماموریت Wing Mining یکی از مراحل مهم بازی می‌باشد که کاربران می‌بایست به خوبی وظایف طراحی شده برای آن ها را در Wing Mining انجام دهند.

به طور کلی به‌روزرسانی Chapter Two تغییرات زیادی را در بازی اعمال می‌کند که نمی‌توان تمامی آن‌ها را در اینجا لیست کرد و در مورد آن‌ها توضیح داد. پس می‌توانید برای مطالعه کامل این تغییرات، به اینجا مراجعه کنید.

جدیدترین به‌روزرسانی بازی Elite Dangerous: Beyond در حال حاضر برای آن در دسترس است و کاربران پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان می‌توانند برای دریافت آن اقدام کنند. تا پایان سال جاری میلادی، باید منتظر عرضه به‌روزرسانی‌های Chapter Three و Chapter Four باشیم که قسمت‌های بعدی بازی به شمار می‌روند.

در ادامه می‌توانید تریلر جدیدی را که در رابطه با این بروزرسانی جدید منتشر شده است، مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید