اطلاعات جدیدی از سیستم کلاسی عنوان Cyberpunk 2077 منتشر شد

۱۰ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰

بعد از ۵ سال سکوت بی‌سابقه سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) در مورد عنوان Cyberpunk 2077، سرانجام در مراسم E3 امسال اطلاعات بسیار زیادی از بازی منتشر شد که شاید در میان همه آن‌ها، انتشار اطلاعاتی در مورد کلاس‌های بازی از همه جالب‌تر باشد.

بازی به جای آن که بازی‌بازان را مجبور کند تا یک کلاس را انتخاب کرده و تا آخر بازی با آن ادامه دهند، این امکان را به وجود آورده تا بازی‌بازان به صورت سیال شخصیت خود را ارتقا دهند و در صورت تمایل از هر سه کلاس موجود در بازی استفاده کنند.

مکس پیرز (Max Pears)، یکی از طراحان Cyberpunk 2077، در مصاحبه‌ای با ShackNews از این سیستم صحبت کرده است و در مورد این که این سیستم امکان انجام چه قابلیت‌هایی را برای شما به وجود می‌آورد و چه نوع فرصت‌هایی را دراختیار شما قرار می‌دهد، مثال‌هایی را ذکر کرده است:

ما این سیستم جالب کلاسی را در اختیار داریم که در این سیستم کلاس‌هایی همچون Netrunner، Techie و Solo وجود دارند؛ اما چیزی که ما انجام می‌دهیم ،ارائه یک سیستم کلاسی سیال است. هر یک از این کلاس‌ها توانمندی‌های مختلفی دارند و به عنوان مثال کلاس Netrunner همانطور که در دموی E3 2018 شاهد بودیم، می‌تواند مغز افراد را هک کند.

دیدید که ما یک نگهبان را از پای درآوردیم و مغز او را هک کردیم؛ و این موضوع می‌توانند راه‌های مختلفی پیش پای بازی‌باز بگذارد. هر کلاس قرار است توانمندی‌های فوق‌العاده‌ای داشته باشد؛ بنابراین این حقیقت که شما قادر خواهید بود از ترکیبی از این کلاس‌ها برای ساخت یک سایبرپانک مخصوص به خودتان استفاده کنید، بسیار جذاب خواهد بود. ما این قابلیت را دنبال خواهیم کرد.

این قابلیت حداقل روی کاغذ بسیار جذاب به نظر می‌رسد و سی‌دی پراجکت رد نیز قبلا امتحان خود را پس داده و اعتماد کامل ما را به دست آورده است.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای بازی Cyberpunk 2077 اعلام نشده است ولی طبق گزارشات، سی‌دی پراجکت رد قصد دارد که بازی را بر روی پلتفرم‌های نسل فعلی یعنی پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر کند. تا آن زمان می‌توانید برای آشنایی بیشتر با بازی، تحلیل تریلر جدید Cyberpunk 2077 را به قلم مهدی رحیمی مطالعه فرمایید.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید