مود جدید بازی Slay the Spire منتشر شد

۱۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

این هفته شرکت Mega Crit Games اعلام کرد که بازی کارتی آن‌های یعنی Slay the Spire موفق به فروش یک میلیون نسخه‌ای شده است و به مناسبت این موضوع یک حالت جدید برای این بازی منتشر شده است که به شما اجازه خواهد داد به سلیقه‎ی خود یک مرحله‌ی شخصی شده بسازید.

این مود جدید که سومین مود بازی Slay the Spire به حساب می‌آید، با اضافه کردن تعدادی زیادی گزینه به شما اجازه می‌دهد روند بازی را به سلیقه‌ی خود تغییر دهید. شما همچنین می‌توانید نسخه‌ی شخصی‌سازی شده‌ی بازی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و یا از مودهای ساخته شده توسط دیگران استفاده کنید.

تقربا ۱۵ گزینه برای شخصی‌سازی مراحل به بازی اضافه شده است که به شما اجازه می‌دهد روند مراحل را به سلیقه‌ی خود سخت‌تر و یا آسان‌تر کنید. برای مثال یکی از این گزینه‌ها به شما اجازه می‌دهد کارت‌های خود را قبل از شروع بازی تغییر داده و کارت‌های مورد نظرتان را با خود به همراه داشته باشید. یکی دیگر از این گزینه‌ها به شما این امکان را می‎دهد که مسیر نقشه را ساده‌تر کرده و تنها یک مسیر در نقشه باقی بگذارید. فعال کردن تمامی گزینه‌هایی که به سختی بازی اضافه می‌کنند، تقریبا یک چالش غیر ممکن را برای شما به همراه خواهد داشت.

برای دسترسی به این مود جدید شما ابتدا باید با پشت سر گذاشتن یک چالش روزانه، اچیومنت My Lucky Day را بدست بیاورید. تیم سازنده درباره‌ی این مود جدید گفته است:

هدف ما از توسعه‌ی این مود، دسترسی بازی‌بازان به چالش‌های جدید مانند حالت بی‌انتها (این هالت هم‌اکنون در دست توسعه قرار دارد) است و در نهایت می‌خواهیم بازی‌بازان بتوانند مودهای جدیدی بسازند، آن‌ها را با دیگران با اشتراک بگذارند و یا به مودهای ساخته شده توسط دیگران دسترسی داشته باشند و از تجربه‌ی آن‌ها لذت ببرند.

بازی Slay the Spire هم‌اکنون از طریق پلتفرم استیم برروی رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید