جزئیات جدیدی از بسته‌های الحاقی سال جاری Star Wars Battlefront 2 منتشر شد

۱۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

به تازگی شرکت الکترونیک آرتس و استودیو دایس، اطلاعاتی جدید از بسته‌های الحاقی آینده بازی Star Wars Battlefront 2 در سال جاری، منتشر کرده‌اند که در ادامه مطلب قابل مطالعه می‌باشد.

بدون شک انتشار محتویات رایگان، بسته‌های الحاقی متعدد و عرضه بروزرسانی‌های مختلف، بهترین راه برای سازندگان بازی Star Wars Battlefront 2 می‌باشد تا از اعتراض‌های فراوان کاربران این بازی در امان بمانند و بتوانند تا حدی جو حاکم را، به نفع خود تغییر دهند. حتما باید بدانید که بازی Star Wars Battlefront 2، در زمان عرضه خود آن چیزی نبود که طرفداران انتظار آن را داشتند و آن را در لیست خرید نهایی خود قرار داده بودند. شاید تنها نکات مثبت این بازی، همان جنگ‌های هوایی جذاب و بخش چندنفره بازی بود که باز هم قدرت این را نداشت که مشکلات بزرگی مثل ایرادهای فنی، باگ‌های آزار دهنده و یا مسائل پرداخت‌های درون برنامه‌ای و لوت باکس‌ها را پوشش بدهد.

به هر حال تیم سازنده بازی به پشتیبانی از Star Wars Battlefront 2 ادامه داده و محتویات مختلفی را برای آن عرضه می‌کند. در جریان برگزاری مراسم EA Play 2018، ما شاهد معرفی محتویات جدیدی برای این بازی بودیم. حال شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، اطلاعات جدیدی از محتویات سال جاری بازی مذکور منتشر کرده است. طبق این اطلاعات جدید، ما در سال جاری شاهد انتشار بسته‌های الحاقی Obi Wan Kenobi و General Grevious خواهیم بود که در فصل پاییز در دسترس کاربران خواهند بود.

بعد از آن، در یک تاریخ نامعلوم در ماه جاری که مصادف می‌شود با ماه‌های تیر و مرداد، یک حالت ۴ به ۴ برای بازی عرضه خواهد شد که Hero Starfighters نام دارد. در واقع این حالت، یکی از محتویات بروزرسانی جدیدی است که در این ماه عرضه خواهد شد و هدف اصلی آن، بهینه‌سازی بیشتر بازی و متعادل کردن گیم پلی است. مدیر انجمن‌های شرکت الکترونیک آرتس یعنی بن والک (Ben Walke)، اعلام کرد که در روزهای آینده اطلاعات بیشتری از این بروزرسانی جدید منتشر خواهد شد.

پس از پشت سرگذاشتن ماه جولای، ایموت‌ها (Emote) که در دسته آیتم‌های ظاهری قرار می‌گیرند، در ماه آگوست بدون نیاز به دسترسی به لوت باکس‌ها هم قابل استفاده خواهند بود و کاربران می‌توانند آن‌ها را از طریق کریستال‌های درون بازی یا خرج کردن اعتبار خود، به دست آورند. از دیگر تغییرات ماه آگوست می‌توان به حضور Clone Trooper از زمان Clone Wars ها اشاره کرد.

تیم سازنده بازی، محتویاتی را هم برای زمستان آماده کرده است و قرار است یک نقشه جدید با نام Geonosis برای بازی عرضه شود. به همراه انتشار این نقشه، دو شخصیت Count Dooku و Anakin Skywalker هم به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

همان طور که اطلاع دارید در پاییز و زمستان، ما شاهد انتشار عناوین مشهور زیادی هستیم که بدون شک کنترل بازار بازی‌ها را در دست می‌گیرند. با تمام این تفاصیر، به نظر می‌رسد که استودیو دایس و شرکت الکترونیک آرتس، قصد دارند این محتویات جدید خود را در این شلوغی بازی‌ها منتشر کنند تا عنوان Star Wars Battlefront 2 هم بتواند میان عناوین دیگر، خودی نشان دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید