تیم سازنده بازی Left 4 Dead در حال ساخت یک بازی جدید است

۹ تیر ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰
شرکت سازنده عناوین Evolve و Left 4 Dead مشغول کار بر روی یک بازی جدید است

اخیرا تیم سازنده بازی محبوب و مشهور Left 4 Dead، اعلام کرده که در حال ساخت یک بازی جدید می‌باشد و برای ساخت آن، یک آگهی استخدام منتشر کرده است. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

بدون شک تمامی کاربران و بازیکنان با سری بازی Left 4 Dead آشنا هستند، عنوانی که یکی از بهترین و موفق‌ترین بازی‌های چندنفره و Co-op به شمار می‌رود که در جریان آن، کاربران باید مراحل سختی را با همیاری و کمک به یکدیگر، پشت سر بگذارند و در این راه زامبی‌های مختلفی در مسیر آن‌ها حضور خواهند داشت. هر دو نسخه این بازی توانست یک گیم پلی عالی و تجربه بی نقص را در اختیار کاربران قرار دهد، به طوری که همگان منتظر معرفی نسخه سوم این بازی بودند و شایعات زیادی هم در رابطه با این موضوع وجود داشت و دارد! به هرحال استودیو سازنده این بازی یعنی ترتل راک (Turtle Rock) هیچ وقت نسخه بعدی سری بازی Left 4 Dead را معرفی نکرد و اطلاعاتی از آن منتشر نشد. اما بعد از آن ، تیم سازنده بازی برای ساخت عنوانی دیگر اقدام کرد و کاربران شاهد انتشار بازی چندنفره Evolve بودند.

حال بعد از گذشت مدت زمانی، استودیو ترتل راک برای باری دیگر اعلام کرده که در حال ساخت یک بازی جدید است و این پروژه جدید، به یک آی‌پی کاملا مشهور و بزرگ مربوط است. با نگاهی به آگهی استخدام نیرو این شرکت، می‌توانیم متوجه شویم که این استودیو خواستار دریافت یک نیروی دارای تخصص طراحی مراحل می‌باشد. در واقع این طراح، باید بتواند مراحل هیجان انگیز و دقیقی را طراحی کند و البته با موتورهای بازی‌سازی مختلف آشنایی داشته باشد. همچنین این نیرو باید بتواند به خوبی بر روی یک بازی شوتر اول شخص کار کند و نتیجه قابل قبولی را ارائه کند. پس با این تفاصیر، مشخص است که این بازی در دسته عناوین شوتر اول شخص رقابتی است که احتمالا دارای بخش چندنفره هم می‌باشد.

استودیو ترتل راک فقط به استخدام یک طراح مراحل بسنده نکرده است و نیازمند افرادی مثل تهیه کننده، طراح هنری یا یک برنامه نویس حرفه‌ای هم می‌باشد. با این حساب، به نظر می‌رسد که این استودیو به طور جدی در حال ساخت این پروژه بزرگ می‌باشد و هنوز مشخص نیست که قرار است در چه زمانی و برای چه پلتفرم‌هایی عرضه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید