نسخه نینتندو سوییچ Hollow Knight فروش ۲۵۰ هزار نسخه‌ای داشته است

۱۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰

چند هفته پیش هنگامی که عنوان Hollow Knight برای کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ بدون هیچ گونه اطلاعاتی منتشر شد، غافلگیری همگان را در برگرفت. حال اطلاعاتی از میزان فروش این عنوان روی نینتندو سوییچ منتشر شده که نشان می‌دهد عرضه ناگهانی آن برای این کنسول ترکیبی، ضربه‌ای به عملکرد فروش آن وارد نکرده است.

توسعه دهندگان در استودیوی تیم چِری (Team Cherry) امروز در طی مصاحبه‌ای که با وب‌سایت IGN داشته‌اند، اعلام کردند که نسخه نینتندو سوییچ بازی Hollow Knight عملکرد بسیار خوبی از لحاظ فروش داشته و توانسته است به فروش ۲۵۰٫۰۰۰ نسخه‌ای دست یابد. هرچند این تعداد فروش شاید در مقایسه با عناوین بزرگ AAA، رقم بزرگی به حساب نیاید اما این را هم فراموش نکنید که عنوان Hollow Knight توسط یک استودیو کوچک توسعه و منتشر شده است.

در ادامه این مصاحبه، سازندگان اعلام کردند که در حال حاضر آن‌ها در حال کار برروی یک به‌روزرسان برای رفع باگ‌ها و ثبات کلی نسخه نینتندو سوییچ این عنوان هستند اما متاسفانه تاریخ انتشار این به‌روزرسان هنوز اعلام نشده است.

با موفقیت عنوان Hollow Knight روی کنسول نینتندو سوییچ، برای بسیاری جای سوال است که آیا بالاخره این عنوان برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه می‌شود یا خیر. در حالی که توسعه دهندگان هیچ گونه صحبتی در این رابطه نداشته‌اند اما اگر روند فروش خوب آن روی نینتندو سوییچ ادامه داشته باشد ممکن است که روزی شاهد عرضه این عنوان روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان باشیم.

عنوان Hollow Knight در حال حاضر برای نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید