نقشه Cyberpunk 2077 جزییاتی از گیم‌پلی بازی در اختیار ما قرار می‌دهد

۷ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

Cyberpunk 2077 یکی از مورد انتظار‌ترین عناوینی است که بازیکنان برای عرضه‌ی آن لحظه شماری می‌کنند. بعد از نمایش بازی در E3 2018، بسیاری از طرفدران مشتاق شنیدن خبرهای از دنیای بازی بودند. حال به نظر می‌رسد نقشه‌ی به نمایش درآمده در اول تریلر Cyberpunk 2077 اطلاعات زیادی را در دسترس ما قرار می‌دهد. پس با گیمفا در بررسی این جزییات همراه باشید.

همانطور که از قبل می‌دانیم، نقشه Cyberpunk 2077 شامل شش بخش خواهد بود. نام این نواحی و جزییات آن‌ها به وضوح در تصویر زیر قابل مشاهده است. حال با رفتن به قسمت  پایین سمت چپ نقشه به بخشی مرموز با نام Pacifica برخورد می‌کنیم، این قسمت با رنگ قرمز مشخص شده و احتمالا نشان دهنده‌ی محدودیت‌های اعمال شده در این بخش است.

هنوز اطلاعاتی از اینکه در Pacifica چه می‌گذرد در دسترس نیست. با توجه به نقشه، هیچ خط مستقیمی برای سفر کردن به این بخش وجود ندارد و تمام مسیر‌های منتهی به این بخش به صورت نیم خط می‌باشد که احتمالا به معنای ممنوع‌ بودن ورود به این بخش است. اما به هرحال مطمئنا Pacifica بخشی قابل بازی در Cyberpunk 2077 خواهد بود. دیدن اینکه در Pacifica چه می‌گذرد جالب خواهد بود. می‌توان فرض کرد که این منطقه مربوط به گروه‌های گانگستری است که تنها افراد رده بالا اجازه‌ی دسترسی به آن را دارند.

با توجه به گفته‌ی منبعی ناشناس از Fireden، بخش Santo Domingo کنترل تمام Night City را بر عهده دارد، بخشی که به نظر می‌رسد با داشتن نیرو‌گاه‌های بی‌شمار و کارخانه‌های صنعتی، توسط افراد قدرتمندی اداره می‌شود. هرچند در حال حاضر باید این ادعا را در حد یک شایعه در نظر گرفت.

آپارتمان پرتاگونیست بازی یعنی V، در مرکز شهر قرار دارد، او می‌تواند همزمان چند خانه‌ را در اختیار داشته باشد. مکان‌های که آپارتمان‌های رایگان برای آن وجود دارد، در نقشه با نماد خانه‌ای مشخص شده‌اند. همچنین با توجه‌ این نماد‌ها، مکان‌های برای استراحت وجود دارد که احتمالا می‌توان از آن‌ها برای تغییر زمان بازی استفاده کرد.

یکی از نماد‌های که نظر بسیاری از طرفداران را به خود جلب کرده، نمادی شبیه یک برج ارتباطی است. هنوز نمی‌توان از معنای این نماد مطمئن بود اما احتمالا می‌توان با فشردن آن به پیام‌ها و اطلاعاتی از مردم شهر دست یافت.

سی‌دی پراجکت رد (CD Project RED) پیشتر هم اعلام کرده بود که نقشه Cyberpunk 2077 شباهت کمی به نسخه‌ی اصلی دنیای Cyberpunk دارد اما با این حال دیدن برخی شباهت‌ها میان این دو می‌تواند جالب باشد.

به نظر می‌رسد زمان زیادی به انتشار Cyberpunk 2077 باقی مانده و این احتمال وجود دارد که حتی در نسل بعد کنسول‌ها شاهد عرضه‌‌ی این بازی باشیم.

نظر شما در مورد نقشه‌ی بازی چیست؟ آیا شما هم جزییاتی از نقشه بازی یافته‌اید؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید