جزئیات جدید از Uncharted 3

۲ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۲:۰۳

وبسایت آلمانی PS3inside جزئیاتی جدید از بازی Uncharted 3 را منتشر کرده است. جزئیات ارائه شده از این سایت آلمانی شاید چندان مهم نباشند، اما برای طرفداران مشتاق این بازی می‌تواند تا زمان عرضه‌ی آن مسکنی باشد!

طبق گفته‌ی این که البته از اعتبار چندانی برخوردار نیست!‌ :

  • انیمیشن کارکترها کاملا تاثیر پذیر از محیط و شرایطی است که در آن قرار دارند و ناتان و دیگر شخصیت‌ها ممکن است در یک مکان و مرحله‌ی خاص عکس‌العمل های متعددی را بسته به شرایطی که دشمن برای آن‌ها ایجاد می‌کند نشان دهند؛ به عنوان مثال انیمیشن راه رفتن ناتان دریک در هنگام راه رفتن بر روی یک دیوار نازک، با انیمیشن آن هنگام راه رفتن معمولی درون یک اتاق تفاوت دارد و حتی ممکن است که با حضور دشمن، این انیمیشن به شکل دیگری درآید!

  • مانند چیزی که در اولین تریلر گیم‌پلی بازی مشاهده شد، ناتان می‌توانید در یک لحظه با چند دشمن مبارزه‌ کند. البته برای انجام این حرکت و مبارزات نیازی به زدن کلید های پیچیده و پشت سر هم نیست و بازی بسیار ساده این امکان را برای بازی‌کننده فراهم می‌کند تا به سادگی هرچه تمام تر، حرکات پیچیده و آکروباتیک زیبایی را انجام دهد.
  • خواص مخفی‌کاری در Uncharted 3 بسیار بیشتر شده و بازی‌کننده در خیلی صحنه‌ها می‌تواند از بین مبارزه با دشمنان قوی و سخت و مخفی‌کاری یکی را انتخاب کند. البته مخفی‌کاری هم به این سادگی‌ها نیست و بسیار به مخفی کاری‌های بتمن در Arkham Asylum شبیه است.
  • این امکان وجود دارد که بخش چندنفره‌ی بازی حذف شود. البته تعداد کسانی که دو شماره‌ی اول را در حالت آنلاین بازی کرده‌اند بسیار کم است.

این امکان وجود دارد که Uncharted 3 : Drake’s Deception در آبان ماه 1390 عرضه شود. این عنوان یک بازی انحصاری کنسول PS3 است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید