عناوین رایگان ماه ژوئیه پلی‌استیشن پلاس مشخص شد

۶ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۰

ماه ژوئن نیز رو به پایان است و کاربران پلی‌استیشن پلاس بسیار کنجکاوند که سونی در ماه ژوئیه چه بازی‌های رایگانی را برای مشترکین این سرویس در نظر گرفته است. در ماه ژوئیه نیز شاهد حضور یک بازی دیگر از استودیوی کوانتیک دریم در لیست عناوین رایگان پلی‌استیشن پلاس هستیم. این عنوان چیزی نیست جز Heavy Rain.

شرکت سونی به تازگی لیست بازی‌های رایگان سرویس پلی‌استیشن پلاس در ماه ژوئیه را منتشر ساخته است. پس از رایگان شدن عنوان Beyond: Two Souls در ماه مه، در ماه ژوئیه نیز شاهد حضور یکی دیگر از عناوین استودیوی کوانتیک دریم و دیوید کیج یعنی Heavy Rain هستیم؛ پس اگر هنوز این عنوان را تجربه نکرده و یا به تجربه‌ی دوباره آن علاقه مند هستید، بی تردید فرصت بسیار خوبی در انتظار شما قرار دارد.

علاوه بر عنوان Heavy Rain، شاهد عنوان مستقل Absolver نیز در این لیست هستیم. Absolver یک عنوان نقش آفرینی مبارزه‌ای و مبتنی بر هنرهای رزمی ( هک اند اسلش) است که با موتور آنریل انجین ۴ توسعه یافته و در سال ۲۰۱۷  برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد. دنیای بازی به صورت جهان آزاد است که شما قادر بوده تا آزدانه به کاوش در دنیای بازی پرداخته و همچنین در مبارزه با دشمنان خود کمبو‌های مختلفی بسازید. علاوه بر کنسول پلی‌استیشن ۴، در ماه ژوئیه برای کاربران پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ویتا نیز عناوین رایگانی در نظر گرفته شده است که می‌توانید لیست کامل آن‌ها را در قسمت پایین مشاهده کنید:

پلی‌استیشن ۴

  • Heavy Rain
  • Absolver

پلی‌استیشن ۳

  • Rayman 3 HD
  • Deception IV: The Nightmare Princess

پلی‌استیشن ویتا

  • Space Overlords
  • Zero Escape: Zero Time Dilemma
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید