انتشار ویدئویی از بسته الحاقی Imperial East Pack بازی Conan Exiles

۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
سرمایه گذاری مجدد شرکت Funcom در بازی Conan Exiles

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی ویدئویی جدید از بسته الحاقی Imperial East Pack بازی Conan Exiles منتشر شده است که برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به ادامه مطلب رجوع کنید.

مدت زمان زیادی از انتشار رسمی بازی Conan Exiles بر روی پلتفرم‌های اصلی نمی‌گذرد، با این حال، تیم سازنده بازی یعنی استودیو بازیسازی فان‌کام (Funcom)، در حال انتشار بروزرسانی‌های مختلف و بسته‌های الحاقی متفاوت است تا این بازی حالت بقا، روند تکراری و خسته‌کننده به خود نگیرد. در جریان همین موضوع، به تازگی تریلر بسته الحاقی Imperial East Pack منتشر شده است که محتوای مذکور، آیتم‌های مختلفی را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. این آیتم‌ها از Khitai به بازی اضافه شده است و مواد غذایی، سلاح، زره، لوازم ساخت و ساز و … را شامل می‌شود.

بعد از انتشار این بسته الحاقی جدید، حال ما شاهد انتشار اطلاعاتی جدید از بسته الحاقی بعدی بازی هستیم که به گونه‌ای می‌توان گفت که این اطلاعات فاش شده و به صورت رسمی از سوی سازندگان به اشتراک گذاشته نشده است. این اطلاعات در بخش منوی نسخه ایکس باکس وان بازی دیده شده و به نظر می‌رسد که کاربران قرار است آیتم‌ها و تجهیزات جدیدی را از آکوالونیا (Aquilonia) دریافت کنند. در مورد Aquilonia باید بگوییم که ملتی می‌باشد که قرار است در آینده کنترل و فرمان روایی King Conan را به دست بگیرد.

بسته الحاقی Imperial East Pack، در حال حاضر با قیمت ۹٫۹۹ دلار یا ۹٫۹۹ یورو برای خریداری در دسترس است و به نظر می‌رسد این قیمت مقطوع برای تمامی بسته‌های الحاقی بازی که در آینده عرضه می‌شوند، خواهد بود. علاوه بر انتشار تریلری از این بسته، تصاویری از آیتم‌های جدید بازی منتشر شده است که با تماشای این تصاویر، می‌توانید متوجه شوید که اکثر این آیتم‌ها در دسته تجهیزات تزئینی قرار می‌گیرند. اما لازم به ذکر است که این قابلیت را دارند که با دیگران مبادله و یا خرید و فروش شوند.

بازی Conan Exiles در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

ویدئو جدید بسته الحاقی Imperial East Pack:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

تصاویر آیتم‌ها:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید