تریلر زمان انتشار بازی Unavowed

۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰

به تازگی تریلر زمان انتشار بازی Unavowed که در دسته عناوین ماجراجویی قرار می‌گیرد، منتشر شده است که جزئیات بیشتر آن را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

اخیرا استودیو بازیسازی واجت‌آی گیمز (Wadjet Eye Games)، تریلر جدیدی از بازی Unavowed منتشر کرده است که در واقع تریلر زمان انتشار این بازی محسوب می‌شود که کمی زودتر از زمان معقول، در معرض دید همگان قرار گرفته است.

بازیکنانی که به عناوین ماجراجویی و داستان‌محور درگیر کننده علاقه‌مند هستند، می‌توانند بازی Unavowed را بدون هیچ تردیدی تجربه کنند و از آن لذت ببرند، زیرا سازنده این بازی به ساخت عناوین موفق ماجراجویی مشهور است و از دیگر بازی‌های این استودیو می‌توان به بازی Blackwell و Primordia اشاره کرد که در این سبک، معروف هستند.

در تریلر جدید بازی Unavowed، بخش‌هایی از گیم پلی پیکسلی بازی به نمایش گذاشته می‌شود. همچنین کاربران قادر خواهند بود تا از طریق کلیک بر روی شخصیت‌های قابل کنترل که به صورت دسته‌ای و گروهی در بازی حضور دارند، به آن‌ها دستور داده و یا آنان را کنترل کنند. با تماشای این ویدئو می‌توانید با برخی از شخصیت‌های اصلی بازی آشنا شوید، اما از آن سو، شخصیت‌های منفی و دشمنان هم حضور خواهند داشت که در دسته شیاطین و هیولاها قرار می‌گیرند.

در واقع داستان کلی بازی از زبان تیم سازنده Unavowed، این چنین است:

در سال‌های نه چندان دور، یک نیروی شیطانی وارد بدن شما شده و آن را تسخیر کرده است. این نیروی شیطانی به واسطه ی این بدن، مردم و جمعیت شهر نیویورک را آزار و اذیت می‌کند و جان آن‌ها را می‌گیرد. حال شما در بازی کاملا صاحب اختیار هستید. این بدن تسخیر شده می‌باشد اما هنوز یک کورسوی امید باقی مانده است. آن هم پیوستن به گروه Unavowed که هدف آن‌ها، متوقف کردن یا شکست دادن نیروی شیطانی است.

در ادامه اطلاعات دیگری از این بازی در دسترس کاربران قرار گرفت. برای مثال شما در نقطه آغازین بازی، می‌توانید انتخاب کنید که شخصیت اصلی شما زن یا مرد باشد. در طول جریان بازی، سه نوع داستان مختلف در دسترس شما خواهد بود و می‌توانید هر یک را برای شروع، انتخاب کنید. همچنین بازی Unavowed، دو برابر گسترده‌تر و وسیع‌تر از بازی‌های قبلی استودیو سازنده بازی بوده و برای مدتی طولانی، تمامی تمرکز این استودیو بر روی بازی مذکور بوده است. همچنین بازی از چهار شخصیت مختلف تشکیل شده است که دارای ویژگی‌ها، قابلیت‌ها و توانایی‌های مختلفی هستند که در موانع حاضر در بازی، به آن‌ها نیاز خواهید داشت.

بازی Unavowed در تاریخ ۱۷ مرداد مصادف با ۸ آگوست سال جاری، برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و مک عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید ویدئو زمان انتشار Unavowed را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید