یوبی‌سافت رباتی را برای زنده‌ نگه‌داشتن یاد یکی از بازی‌بازان فوت کرده به For Honor اضافه می‌کند

۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲

جدیدترین بهینه‌ساز For Honor که این هفته منتشر خواهد شد، رباتی را به بازی اضافه می‌کند که به سبب آن از بازی‌بازی که جزوی از جامعه جنگجویان بازی بوده و به تازگی فوت کرده است، قدردانی می‌کند.

همچنین مانند سایر بهینه‌سازها این پچ نیز شامل بهبودهایی در زمینه تغییرات متعادل‌سازی، رفع باگ‌ها و سایر ناپایداری‌هایی است که نیاز به بهبود داشتند. اما بهینه‌ساز ۱٫۲۵ جدید بازی شامل محتویاتی متفاوت نیز می‌شود. چند روز قبل مطلبی در مورد این بهینه‌ساز منتشر شد که در آن عنوان شده است که یوبی‌سافت در این بهینه‌ساز یک ربات Raider به بازی اضافه می‌کند که وظیفه این ربات قدردانی و زنده نگه داشتن یاد یکی از بازی‌بازان است که اخیرا فوت کرده است. همچنین در ادامه توضیحاتی در مورد این بهینه‌ساز ارائه شده است:

پس از مطالعه‌ی یادبودی که FatMooch69 در Reddit برای همرزم فوت شده خود نوشته بود، تیم سازنده ما به سرعت ایده‌ی زنده نگه داشتن یاد “B” در بازی را به عنوان یک ربات مطرح کردند. ما این ربات را به افتخار نام مستعار “B” در بازی، TheeLizardWizard نام‌گذاری کردیم و از آنجا که B یک Raider بود، این ربات نیز یک Raider خواهد بود. بنابراین اگر TheeLizardWizard در بازی شما را به مبارزه دعوت کرد، با نمایش یک مبارزه خوب از خود، یاد او را گرامی نگه دارید.

در پست منتشر شده توسط FatMooch69 در Reddit آمده است که B و پوستر دوستانی خوبی بودند که بازی For Honor را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کردند. این دو در بازی با هم در دوئل‌های “دو در مقابل دو” شرکت می‌کردند؛ پوستر معمولا در نقش Warden و B نیز در نقش یک Raider بازی می‌کرد.

این شخص گفته است که B در پایان فصل دوم بازی فوت کرده است؛ در حالی که هر دوی این بازی‌بازان در آن زمان دبیرستانی بوده‌اند. همچنین او در ادامه اضافه کرده که حال، بازی کردن به عنوان یک Warden به او احساس ناخوشایندی می‌دهد و از آنجایی که تجربه چندانی با شخصیت Viking نداشته است ،این بازیکن مدام بین شخصیت‌های Raider و Warden جابه‌جا می‌شود. او در این مورد گفته است:

من قبلا به عنوان Raider بازی کرده بودم؛ ولی هیچ‌وقت از آن لذت کافی را نبرده‌ام. با این وجود بعد از فوت B من دوباره Raider را انتخاب کردم. این موضوع که به Raider به اندازه کافی توجه نمی‌شود، به من احساس ناخوشایندی می‌دهد.

این شخص بعد از ۴۴ روز تجربه بازی و کسب امتیازات بالا با این دو جنگجو، این داستان ناراحت‌کننده را در Reddit منتشر کرده است. حال یوبی‌سافت به این داستان واکنش نشان داده است و یاد B در نقش یک Raider و با نام TheeLizardWizard در بازی For Honor زنده خواهد ماند.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید