استودیو تری فیلد دو عنوان جدید Danger Zone 2 و Dangerous Driving را معرفی کرد

۴ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰

استودیو تری فیلد اینترتیمنت (Three Fields Entertainment) بازگشته است. بعد از شکست ناخوشایندی که این استودیو با عناوین Dangerous Golf و Danger Zone تجربه کرد، حال آن‌ها دوباره به میدان آمده‌اند تا رویای موفقیت‌های پیشین خود را تکرار کنند. عنوان Danger Zone 2 با وعده رفع محدودیت‌های نسخه اول بازگشته است و دوباره بازیکنان را در جاده‌های آزاد قرار خواهد داد. این عنوان شباهت‌های زیادی با سری Burnout خواهد داشت.

این عنوان ماشین‌های جدید، اهداف متنوع‌تر و کمپینی غنی را ارائه می‌دهد که دربرگیرنده ۲۷ سطح و ۱۷ منطقه منحصر به فرد خواهد بود. هدف شما بسیار ساده است: با ماشین‌های دیگر تصادف کرده و تلاش کنید پر سروصداترین ماشین در جریان بازی باشید.

زمان زیادی هم به انتشار این بازی باقی نمانده است و قرار است جولای امسال (تیرماه) بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و اکس باکس وان منتشر شود. در ادامه می‌توانید اسکرین‌شات‌هایی از بازی را مشاهده کنید.

اما این تمام چیزی نیست که تری فیلد در آستین دارد. آن‌ها همچنین از عنوان Dangerous Driving رونمایی کردند که می‌توان آن را جانشین معنوی سری Burnout دانست. این به آن معناست که دوباره شاهد مسابقات رانندگی در میان ترافیکی متراکم خواهیم بود؛ البته در این بازی به جای مسابقه در محیط جهان باز که در سری Burnout شاهد بودیم، در پیست‌ها و مسیرهای بسته بازی خواهیم کرد. الکس وارد (Alex Ward) کارگردان اجرایی استودیو در مورد بازی می‌گوید:

ما از تمام تجارب پیشین خود برای ساخت بلندپروازانه‌ترین عنوان خود استفاده خواهیم کرد. Dangerous Driving دوباره من را به دوران ساخت یک بازی ریسینگ آرکید بازگردانده است که یکی از انواع بازی‌هایی است که بسیار به آن علاقمند هستم. برای اولین بار بازی‌بازان قادر خواهند بود تا از طریق تجربه بازی، به نحوه ساخت الگوهای منظم و زنده توسط ما، پی ببرند.

تری فیلد اینترتیمنت اعلام کرده که این بازی را زمستان سال جاری میلادی منتشر خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید