جزییاتی از تغییرات وسایل نقلیه Battlefield V منتشر شد

۳ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

وسایل نقلیه و مبارزه با آن‌‌ها، بخش اعظمی از گیم‌پلی سری بازی‌های Battlefield را به خود اختصاص داده‌اند و به نظر می‌رسد که قرار است شاهد تغییرات مهمی در این بخش برای متعادل‌تر شدن بازی باشیم. به تازگی در طی مصاحبه‌ای، دنیل برلین (Daniel Berlin) مدیر طراحی Battlefield V، جزییات جدیدی از تغییرات وسایل نقلیه را به اشتراک گذاشته است.

بنابر گفته‌ی برلین، دایس (DICE) هنوز هم در حال کار بر روی نحوه‌ی عملکرد وسایل نقلیه در Battlefield V می‌باشد، اما با این حال جزییاتی از تغییرات اعمال شده را به اشتراک گذاشت. به عنوان مثال، از این پس مانند سربازان حاضر در زمین، وسایل نقیله هم مهماتی محدود با خود حمل خواهند کرد و برای پر کردن دوباره مهمات، بایستی به ایستگاه‌های تعبیه شده مراجعه کنند.

اینبار وسایل نقلیه مهمات محدودی با خود حمل می‌کنند که این تغییر بزرگی به حساب می‌آید، این موضوع در مورد وسایل نقلیه هوایی هم صدق می‌کند و بازیکنان بایستی به پر کردن مهمات خود بپردازند که این کار با چرخیدن دور بالن‌های کوچکی که در آسمان هستند، امکان‌پذیر می‌باشد.

برای روشن شدن موضوع، دنیل برلین با مثالی واضح به شرح این تغییرات پرداخت.

برای پر کردن مهمات، شما مجبور به ترک تانک و یا هواپیمای خود نیستید. این موضوع مشکلات مربوط به نسخه‌های قبل که در آن فردی با نشستن بر روی تپه‌ای با تیر‌های بی‌نهایت شما را مورد اصابت قرار می‌داد را حل کرده است. این فرد دیگر نمی‌تواند این کار را انجام دهد، چرا که مهمات او به اتمام می‌رسد و او برای پر کردن مهمات خود، مجبور به جا به جایی می‌شود. که به نظر من این موضوع برای متعادل‌تر کردن بازی حائز اهمیت می‌باشد.

صحبت‌های برلین درست به نظر می‌رسد، چرا که وسایل نقلیه بخش اعظمی از گیم‌پلی Battlefield را تشکیل می‌دهند و پیدا کردن راهی برای متعادل کردن این بخش بسیار مهم می‌باشد؛ چرا که بدون این تعادل، شما نیز به مانند برخی از بازیکنان بدون توجه به گیم‌پلی بازی، به سمت وسایل نقلیه‌ می‌روید و با مهمات بی‌نهایت آن‌ها به مبارزه می‌پردازید.

Battlefield V در تاریخ جمعه ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۷ (۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین با پیش خرید نسخه Deluxe، می‌توانید سه روز زودتر به تجربه این عنوان بپردازید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • goldberg68.the.beast.graphic.is.HERE گفت:

  خدا کنه خیلی زود تموم نشه رو اعصابه

  0
  0
 • فرشاد گفت:

  Hail Battle
  R.I.P Call Of Duty Black Ops 4
  واقعا اکتی شورش رو در آورده ۴تا بلک اوپس مدرن وارفار با اون عظمت با ۳ نسخه تمومش کردن اکتی ول کن این بلک اوپس نیست تازه داشت با ww2 برمیگشت به دنیای شوتر که مجددا گند زدن متاسفم برای اکتیویژن واقعا پول پرست و منفور اون از کراش بندیکوت اینم از این واقعا اکتی شرکتی هستش که ریسک نمیکنه و فقط دنبال پول ولی EA همه از گذشته تا به امروز همیشه دنبال ریسک بوده و گاها ضرر هم متحمل شده ولی باز اون پروژه رو ادامه داده تا به نتیجه برسه مثل همین استار وارز

  0
  0
 • Souls_borne گفت:

  بخدا قسم بتلفیلد واقعا خیلی خیلی شوتر با کیفیته بخدا حقش یه استوری مد افتضاح نیست چرا دایس تمرکز نمیکنه رو این بخش؟ بخدا تمرکز کنه و یه چیز فکر شده و زحمت کشیده شده استوری مد رو بسازه قطعا خیلی خیلی خیلی بهتر از قبلش میشه نه اینکه صرف رفع تکلیف بخواد استوری مدی بسازه که توهین به شعور مخاطبه واقعا تنها چیزی که کم داره یه استوری بسیار بسیار قوی هست والا تو تمام موضوعات دیگر مثل گرافیک و گیم پلی واقعا شوتر با کیفیته Heart

  0
  0
 • گمنام گفت:

  این باعث میشه تا حدی نوبا سمت وسایل تقلیه نرن. الان تو bf1 با داشتن tunk hunter plane هر چیزی رو چه plane چه تانک و چه نفر، میتونی نابود کنی. توی تانک ها هم اون تانکی که توی dlc ، the shall not pass هست همه رو درو میکنه مخصوصا gass field .

  0
  0