تاریخ انتشار Pokemon Quest بر روی آندروید و iOS اعلام شد

۳ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰

بازی Pokemon Quest که ماه گذشته به صورت رایگان در نینتندو سویچ در دسترس قرار گرفته بود، قرار است هفته آینده بر روی گوشی‌های هوشمند با سیستم‌عامل‌های iOS و آندروید منتشر شود. نینتندو و شرکت پوکمن (Pokemon Company) اعلام کرده‌اند که این بازی ۲۷ ژوئن (۶ تیر ۹۷) به صورت هم‌زمان بر روی گوشی‌های آندروید و iOS منتشر خواهد شد.

این بازی توانست عملکرد نسبتا مناسبی در سویچ از خود نشان دهد و موفقیتی نسبی به دست آورد؛ در حالی که بدون اعلام قبلی از آن رونمایی شده و شاهد عرضه آن بر روی سویچ بودیم. شرکت پوکمن اعلام کرده که ورژن سویچ این بازی از زمان انتشار خود ۲٫۵ میلیون بار دانلود شده است که آمار بسیار خوبی به شمار می‌رود. هرچند که با توجه به رایگان بودن بازی موفقیت آن بسته به میزان درآمدی است که بازی بتواند جذب کند.

نتیجه هرچه باشد، باید گفت که با انتشار بازی بر روی موبایل‌ها، حال شانس بیشتری برای جذب مخاطبان بیشتر فراهم شده است. اگر قبلا به خاطر عدم دسترسی به کنسول سویچ موفق به تجربه بازی نشده‌اید و یا این که به بازی‌های رایگان زیاد بها نمی‌دهید، به نظر حال فرصت خوبی پیش آمده که فرصتی به بازی داده و آن را تجربه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید