Prey با رزولوشن ۱۴۴۰p روی ایکس‌باکس وان ایکس رندر می‌شود

۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰

Prey یک عنوان ترسناک فضایی است که با بالاترین رزولوشن ممکن روی کنسول میان نسلی مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس وان ایکس به اجرا در خواهد آمد.

اگر شما از جمله افرادی هستید که دنبال چیزی هستید که شما را برای تجربه یکی از بازی‌های بتسدا که در سال ۲۰۱۷ در سبک وحشت و با تم فضایی عرضه شد، ترغیب کند، باید به شما اعلام کنم که به‌روزرسانی ایکس‌باکس وان ایکس این بازی سرانجام با ارائه محتویات جدید برای این بازی عرضه شده و در دسترس قرار گرفته است. البته این به‌روزرسانی رزولوشن ۴K واقعی ارائه نمی‌کند اما با این حال عملکردی بهتر از نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو این بازی به نمایش می‌گذارد؛ که دیگر امری طبیعی به حساب می‌آید و زیاد جای تعجبی نیست.

طبق اظهار نظر کانال یوتیوب VGTech که با عرضه این به‌روزرسانی نگاهی تازه به این بازی انداخته، و آن را با نسخه معمولی ایکس‌باکس وان آن مقایسه کرده، مشخص شده که این بازی نه تنها از رزولوشن ۹۰۰p به ۱۴۴۰p رسیده بلکه افکت‌های جدیدی نظیر بازتاب صفحه فضا، انجام شدن بهتر فیلتر بافت‌ها و همچنین بهبود دورنماها و فضاهای دور دست و همینطور نورپردازی بهتر از دیگر تغییراتی هستند که به وسیله این به‌روزرسانی به وجود آمده‌اند.

اما زمانی که این نسخه از بازی‌ را با رقیب اصلی آن یعنی پلی‌استیشن ۴ پرو مقایسه می‌کنیم، کنسول سونی توان زیادی برای رقابت از خودش نشان نمی‌دهد چرا که نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو این بازی درست مانند نسخه پلی‌استیشن ۴ معمولی آن با رزولوشن ۱۰۸۰P اجرا می‌شود که فقط برخی از ویژگی‌های بصری آن بهبود پیدا کرده‌اند. در حقیقت تفاوت زیادی بین نسخه کنسول نسل هشتمی و نسخه میان نسلی این بازی روی کنسول‌های سونی وجود ندارد و هر دو با یک کیفیت به اجرا در می‌آیند. همانطور که در جریان هستید و ما هم به شما گزارش دادیم، در جریان کنفرانس خبری شرکت بتسدا در رویداد E3 2018 خبر از انتشار بسته الحاقی جدیدی برای این بازی داده شد. آیا شما این بسته الحاقی را تهیه خواهید کرد؟ در قسمت نظرات ما را از این موضوع مطلع کنید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید