کاهش 14 درصدی فروش Black Ops II نسبت به MW3

اخبار بازی ۲۰ آذر ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۳

Call of Duty: Black Ops II برای اولین بار نسبت به پیشنیان خود در زمینه فروش با افت روبرو شد. بر طبق اعلام گزارشی جدید فروش بازی از زمان انتشار نسبت به Modern Warfare 3 در همین مدت زمان چهارده درصد افت داشته است.

Call of Duty: Black Ops 2 از زمان انتشار خود در تاریخ 13 نوامبر 4.5 میلیون نسخه در xbox 360  و 2.9 میلیون نسخه در ps3 فروش کرده است که در مجموع 7.4 میلیون نسخه می شود ، این در حال است که Modern Warfare 3 در طی همین مدت زمان 8.8 میلیون نسخه فروخته بود.

با این حال نکته ای که در این بین تحلیلگران را به شک انداخته در این است که Activision مدتی پیش اعلام کرد که فروش بازی در عرض 15 روز به یک میلیارد دلار رسیده است و MW3 برای ثبت چین رکوردی به 16 روز زمان نیاز داشت. ولی حالا که چنین کاهش فروشی Black Ops 2 داشته عده ای از تحلیلگران بر این عقیده هستند که احتمالا این رقم 1 میلیارد دلار فروش در عرض 15 روز از طرف Activision نادرست و شتابزده بوده است.

آمار فروش 6 نسخه آخر در طی همی مدت زمان را می توانید در زیر مشاهده کنید. لازم به ذکر است که Black Ops 2 از زمان انتشار این فرنچاینز در این نسل برای اولین بار است که افت در زمینه فروش داشته است.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید