گیفت کارت
گیفت کارت

Metro: Exudos برروی پلی‌استیشن ۴ پرو عالی خواهد بود + عدم انتشار برای نینتندو سوییچ

۱ تیر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰

درحالی که مدتی پیش استودیو ۴A Games درباره‌ی برنامه‌های خود از بهینه‌سازی‌های گرافیکی عنوان Metro: Exodus برای کنسول ایکس‌باکس وان ایکس توضیحاتی ارائه داده بود، به‌تازگی نیز اطلاعاتی از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ پرو این عنوان منتشر کرده است.

آقای هیو بینن (Huw Beynon) مدیر برند جهانی شرکت دیپ سیلور (Deep Silver) در مصاحبه با وب‌سایت Gamingbolt بیان داشتند که به دلیل انعطاف پذیری بالای موتور بازی‌سازی عنوان Metro: Exodus نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ پرو این بازی عالی خواهد بود:

درباره‌ی آخرین بازی [این مجموعه] ما باید آن را برروی کنسول‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ اجرا می‌کردیم اما همچنین نسخه‌ی ارتقا یافته‌ای از آن را برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر کردیم. کارت‌های گرافیکی قوی در رایانه‌های شخصی نیز بسیار مهم هستند و ما همه‌ی این [بهینه‌سازی‌] ها را با استفاده از یک تکنولوژی [یکسان] انجام دادیم. زمانی که به عملکرد [گذشته‌ی بازی] نگاه می‌کنید همه چیز به خودی خود مشخص می‌شود. بنابراین مطمئن باشید اگر صاحب پلی‌استیشن ۴ پرو هستید، این بازی برروی آن عالی به‌نظر خواهد رسید.

همچنین مشخص شد که متاسفانه Metro: Exodus برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر نخواهد شد و ۴A Games برنامه‌ای برای توسعه‌ی این نسخه ندارد چراکه تیم توسعه‌دهنده درحال حاضر درگیر ساخت این بازی برروی کنسول‌های خانگی دیگر است.

بازی Metro: Exodus در تاریخ جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه ۲۰۱۹) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید آخرین تریلر منتشر شده از این بازی را در اینجا مشاهده کنید. همچنین اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتری از این عنوان هستید، می‌توانید اولین نگاه گیمفا به Metro:exudos که توسط میثم عبدللهی‌پور به رشته‌ی تحریر درآمده است را از اینجا مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید