گیفت کارت
گیفت کارت

کارگردان بازی: هیولای جدید Monster Hunter World بسیار ویژه و منحصر به فرد است

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰

کپکام (Capcom) با معرفی اژدهای رایگان Behemoth طرفداران Monster Hunter World را سوپرایز کرد. این همان Behemoth از دنیای Final Fantasy  است و آمدن آن به Monster Hunter World نتیجه همکاری دو عنوان Final Fantasy 14 و Monster Hunter World می‌باشد.

ریوزو تسوایموتو (Ryozo Tsujimoto) کارگردان و سازنده بازی، در گفتگویی با IGN اطلاعاتی در مورد این هیولا و اینکه چرا آن ‌را انتخاب کرده‌اند ارائه داد:

ما در مورد اینکه چه نوع گیم‌پلی را می‌خواهیم با هم بحث کردیم. از آن جایی که Monster Hunter یک عنوان اکشن است، ما نیاز داریم که به المان‌های حرکت و جنبش اهمیت بیشتری بدهیم؛ چه در مورد هیولا و چه در مورد بازی‌بازان.

همچنین وی اشاره کرد که هدف این بوده تا اژدهایی به بازی اضافه شود که شبیه‌اش را در Monster Hunter قبلا ندیده بودیم و این که هنوز هم باید تطابق و یکپارچگی خود را با عنوان اصلی خود حفظ می‌کرد. در نهایت آن‌ها تصمیم به انتخاب Behemoth گرفته‌اند:

در Monster Hunter، هیولای Behemoth بسیار ویژه و منحصر به فرد است؛ چیزی که شما در مبارزات قبلی و به طور کلی در Monster Hunter شاهد آن نبوده‌اید.بدون شک برای مقابله با این اژدها باید یک استراتژی مناسب اتخاذ کنید.

نائوکی یوشیدا (Naoki Yoshida) تهیه‌کننده و کارگردان عنوان Final Fantasy 14 توانسته تجربه شکار Behemoth را در Monster Hunter داشته باشد و اظهار داشته که این مبارزه کاملا متعلق به Monster Hunter است:

این منحصر به فرد و در عین حال بسیار شبیه به نسخه اصلی است؛ بنابراین بسیار جالب است.

در حالی که Behemoth اژدهای چندان بزرگی نیست ( وحتی کوچکتر از Kulve Taroth می‌باشد)، با این وجود در دسته اژدهاهای بزرگتر قرار گرفته است. منطقه‌ای ویژه برای مبارزه با Behemoth درنظر گرفته شده است و این هیولا بسیار تهاجمی می‌باشد. انتظار چیزی مشابه Lao Shan Lung را نداشته باشید؛ یک اژدهای ویژه که اولین بار سال ۲۰۰۴ در عنوان Monster Hunter حضور یافت.

اما ریوزو در مورد Cactaur، یک هیولای جدید دیگر، اطلاعات چندانی ارائه نداد:

ما نمی‌توانیم در این زمینه وارد جزئیات شویم؛ اما این چیزی خواهد بود که طرفداران هنگام دیدن آن لبخند خواهند زد.

انتظار می‌رود که Behemoth هم زمان با اضافه شدن Rathalos به Final Fantasy 14 به این بازی اضافه شود. البته سازندگان تابستان ۲۰۱۸ را برای این به‌روزرسانی در نظر گرفته‌اند و ممکن است که ماه جولای منتشر شود. در صورت انتشار اخبار بیشتر از این ‌به‌روزرسان، شما را در جریان آن خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید