تصاویر بازی ایرانی “شبگرد”

۱ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۳:۰۶

چند روز قبل سایت اخبار دنیای‌بازی، تصاویری از بازی ایرانی شبگرد را منتشر کرد. بازی شبگرد عنوان جدید استودیوی هنرهای پویا است که آن را با سری تاریخی Quest of Persia می‌شناسیم و وظیفه‌ی انتشار آن را پردیس‌گیم بر عهده دارد.

به نوشته‌ی سایت اخبار دنیای‌بازی، استودیوی بازی سازی ایرانی هنرهای پویا که علاقه مندان به بازی های رایانه ای آن را به خاطر بازی های موفقی همچون شمشیر نادر و لطفعلی خان می شناسند، تریلر بازی بعدی اش را منتشر کرد. این بازی که شبگرد نام دارد در سبک اکشن سوم شخص از نوع پلیسی است.

تریلر منتشر شده از بازی نشان می دهند سازنده ها سبک اکشن تیراندازی سوم شخص مشابه با جیمز باند و ارتش دونفره را برای شبگرد انتخاب کرده اند. در این تریلر می شود دید که شخصیت اصلی بازی پشت موانع سنگر می گیرد و با تغییر زاویه ی دوربین از حالت عادی به حالت روی شانه، نشانه گیری انجام می شود. همچنین در بخش هایی از بازی امکان مبارزه ی تن به تن هم وجود دارد.

شبگرد از نظر گرافیکی جزو بازی های بسیار خوب ایرانی قرار می گیرد و در تصاویر بازی می توانید انفجارهای متعدد و نورپردازی زیبای آن را ببینید. هنوز تاریخ انتشاری برای این بازی اعلام نشده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید