گیفت کارت
گیفت کارت

E3 2018 | اطلاعات جدیدی از بازی Call of Duty Black Ops 4 منتشر شد + گیم پلی جدید

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

به تازگی و در جریان اخبار بعد از مراسم E3 2018، اطلاعات جدیدی به همراه یک ویدئو گیم پلی از بازی Call of Duty Black Ops 4 منتشر شده است که جزئیات آن را در ادامه مطلب می‌توانید مشاهده کنید.

بازی Call of Duty Black Ops 4 به عنوان جدیدترین نسخه در این سری بازی مشهور، تا قبل از برگزاری رویداد E3 2018 به صورت رسمی معرفی شد اما ما در رویداد مذکور، شاهد انتشار اطلاعات بیشتر و کامل‌تری از این بازی بودیم. در حال حاضر اطلاعات جدیدی از ویژگیهای این نسخه از بازی از جمله قابلیت Specialist، منتشر شده است.

یکی از توسعه‌دهندگان این بازی یعنی دیوید واندرهار (David Vonderhaar)، در رابطه با این ویژگی‌های جدید صحبت کرده است. طبق گفته او، Specialist ها در بازی همانند قهرمان‌های کلیدی عمل خواهند کرد. در واقع در نسخه جدید، Specialist های نسخه‌های پیشین بازسازی شده‌اند و در نسخه جدید بازی، هوشمند‌تر و تاکتیکی‌تر نسبت به گذشته، به بازی افزوده شده‌اند. به همین علت مسابقات ۵ به ۵، جایگزین مسابقات ۶ به ۶ شده‌اند. در ادامه تغییرات جدیدی در Attachment ها و Wild Card های بازی ایجاد نشده است و مثل گذشته عمل خواهند کرد، اما Specialist ها در نسخه جدید این عنوان، به علت طراحی خاص و جدید آن‌ها، سرعت بازی را نسبت به قبل کاهش خواهند داد و ما شاهد مبارزاتی وابسته به استراتژی قوی هستیم. همچنین در بازی هر کدام از تیم‌ها، می‌توانند فقط یک Specialist برای تیم خود انتخاب کنند.

در ادامه در رابطه با ویژگی‌های جدید بازی Call of Duty Black Ops 4 صحبت شد. کلاس همیار یا همان Medic، به گونه‌ای ساخته شده است که دیگر مثل گذشته و در زمانی که کاربران قصد دارند از لحاظ خط سلامتی به یکدیگر کمک کنند، این عمل به صورت خودکار انجام نگیرد، بلکه این عمل وابسته به اراده خود بازیکن است. لازم به ذکر است که کاربران در نقطه شروع بازی، می‌توانند شاهد میزان سلامتی ۱۵۰ درصد به جای ۱۰۰ درصد باشند.

سیستم Pick 10 در نسخه جدید بازی، به همراه قابلیت‌های سیستم Gear، کاربردی‌تر از نسخه‌های قبلی خواهد بود و تغییرات جدیدی در آن اعمال شده است. در سیستم Gear، آزادی عمل کاملی در اختیار بازیکنان قرار داده شده است و هر کاربر می‌تواند روش مبارزه خود را انتخاب کند. در Gear ها مواردی مثل Armor وجود دارند. اگر به یاد داشته باشید در نسخههای قبلی، Attachment ها برای تمامی سلاح‌های موجود در بازی قابل استفاده بودند اما در نسخه جدید، هر اسلحه از Attachment های مخصوص خود برخوردار است.

این‌ها تمامی اطلاعاتی بودند که توسعه دهنده بازی در رابطه با بخش چندنفره بازی در دسترس بازیکنان قرار داد. در این بین شاهد صحبتی در رابطه با بخش زامبی بازی یا قسمت بتل رویال یا همان Blackout، نبودیم و سازندگان اعلام کردند که بعدا اطلاعات جدیدی از این بخش‌ها منتشر خواهد شد.

اطلاعات جدید بازی به همراه یک ویدئو گیم پلی ۱۲ دقیقه‌ای  از بخش چندنفره بازی در اختیار کاربران قرار گرفته است.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 در تاریخ ۲۰ مهر ماه مصادف با ۱۲ اکتبر سال جاری، برای پتلفرم‌های پلی استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

ویدئو گیم پلی جدید Call of Duty: Black Ops 4:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

 

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید