نقدها و نمرات عنوان Jurassic World Evolution منتشر شد

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰

سال گذشته و در جریان کنفرانس شرکت مایکروسافت در Gamescome 2017 بود که شاهد معرفی عنوان Jurassic World Evolution توسط شرکت فرانتیر دولوپمنتس (Frontier Developments) بودیم. حال و پس از گذشت حدوداً یک سال از این رویداد، نقدها و نمرات این عنوان منتشر شده‌اند.

Jurassic World Evolution عنوانی در سبک شبیه‌ساز اقتصادی می‌باشد که از هفته‌ی گذشته برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شده است. بسیاری از طرفداران قدیمی این سری منتظر هستند تا ببینند که آیا این عنوان می‌تواند مجموعه‌ی Jurassic را به دوران طلایی خود در نسل ششم و بازی Jurassic Park: Operation Genesis که خاطرات بسیاری برای هواداران رقم زد بازگرداند یا این‌که با عنوانی سطح پائین و شکستی دیگر برای این مجموعه طرفیم. بازخوردهای منتشر شده از جانب منتقدان تا به اینجای کار نوید یک بازی خوب و قابل احترام را می‌دهند و اگر روال به همین شکل ادامه پیدا کند می‌توان گفت Jurassic World Evolution توانسته به عنوان موفقی تبدیل شود.

در ادامه می‌توانید نقدها و نمرات منتشر شده از این عنوان را مشاهده کنید:

PC Games 85/100

Jurassic World Evolution یکی از بهترین یا پیچیده‌ترین عناوین شبیه‌سازی برروی کره‌ی زمین نیست اما به اندازه‌ی کافی خوب است تا بتواند بسیار سرگرم‌کننده باشد. به هر صورت نقطه‌ی اصلی بازی دایناسورهای آن است که شگفت‌انگیز به‌نظر می‌رسند.

 

GameStar 83/100

یک بخش مدیریت پارک عالی در کنار تمرکزی واضح برروی نمایش فوق‌العاده‌ی دایناسورها. عنوانی عالی برای هواداران.

GamesRadar+ 80/100

با وجود برخی مکانیک‌های مبهم بازی و موارد تمرینی و آموزشی ناقص، این بازی توانسته یک پارک دایناسوری فوق‌العاده سرگرم کننده باشد و شما را در خود غرق کند.

 

PC Gamer 71/100

در ابتدا خیره‌کننده است اما پس از مدتی کمبود عمق و تنوعِ خود را نشان می‌دهد.

 

IGN 48/100

درکنار این حقیقت که هیچ تکاملی در این بازی وجود ندارد، Jurassic World Evolution یک بازی “بد” است چراکه یک شبیه‌ساز پارک خسته‌کننده است. مطمئناً دایناسورها به اندازه‌ی کافی خوب به‌نظر می‌رسند اما فرآیند بازکردن گونه‌های جدیدِ آن‌ها بسیار خسته‌کننده است. اداره‌ی کسب و کار در بازی سطحی است و به‌سرعت فرسوده می‌شود. پس از یک برسی‌ محتاطانه تصمیم گرفتم این بازی را به هیچ‌کس توصیه نکنم.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید