انتشار تریلر هنگام عرضه بازی Jurassic World Evolution

۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۴

چندی پیش تریلر هنگام عرضه بازی Jurassic World Evolution منتشر تا طرفداران این سری بازی باری دیگر از تجربه این عنوان لذت ببرند. جزئیات بیشتر را در ادامه ببینید.

با انتشار رسمی و جهانی بازی Jurassic World Evolution، میتوان بار دیگر طعم مقابله با دایناسور ها و موجودات عظیم الجثه ماقبل تاریخ را تجربه کرد و از تماشای چرخه زندگی آن ها لذت برد.

به مناسبت عرضه جهانی این بازی شبیه ساز، سازنده آن یعنی استودیوی بازیسازی Frontier Developments، تریلر هنگام عرضه آن را منتشر کرده است که پیشنهاد میشود تماشا کنید. در تریلر جدید بازی کاربران میتوانند با ویژگی های سیستم مدیریتی این پارک ژوراسیک آشنا شوند و به وسیله ی آن، یک پارک بزرگ و فوق العاده را طراحی کنند.

از نسخه های قبلی این سری بازی میتوان به Jurassic Park: Operation Genesis اشاره کرد که تا حدودی توانست خواسته های کاربران و طرفداران را بر آورده کند. اما حال با انتشار بازی Jurassic World Evolution، بازیکنان شاهد پیشرفت های بسیار زیاد و چشم گیری هستند و آزادی عمل بسیار خوبی در دسترس آن ها میباشد. در این بازی محیط ها، طبیعت، موجودات و تمامی عناصری که از ارکان های اصلی و اساسی یک پارک ژوراسیک هستند، به طور کامل تر، دقیق تر و با جزئیات بالا طراحی شده اند تا در نهایت یک نتیجه راضی کننده در دسترس کاربران قرار گیرد.

اکنون که بازی نسخه Evolution بازی عرضه شده است، چند هفته بعد شاهد اکران فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom خواهیم بود. در این بازی ما شاهد حضور صداپیشه های بسیار مشهوری مثل جف گلدبلوم (Jeff Goldblum)، دالاس هاوارد (Bryce Dallas Howard)، دکتر ایان مالکوم (Dr. Ian Malcolm) و بی.دی. وونگ (B.D. Wong) خواهیم بود.

در حال حاضر بازی Jurassic World Evolution برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ در دسترس است.

در ادامه می‌توانید تریلر هنگام عرضه این عنوان را مشاهده کنید:

 دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید