با آریو پا به توپ شو!

۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۴

دیگه چیزی تا شروع جام جهانی نمونده و تب داغ فوتبال این روزا همه جا رو گرفته، از طرفی همه هم بی صبرانه منتظر بازی‌های تیم ملی کشورمون و موفقیتش هستن. راستی تا حالا به این فکر کردی که آگه تو مربی ایران بودی، کیا رو به تیم ملی دعوت می‌کردی و با چه ترکیبی به زمین می‌رفتی؟ دوست داری این حس رو تجربه کنی؟

خب پس منتظر چی هستی؟ از همین الان تا روز فینال(۲۴ تیر) با گرفتن بازی اندرویدی رایگان «جام جهانی» از آریو، با تیم ملی ایران یا بقیه کشورها #پابه_توپ شو تا قهرمان جام جهانی بشی و شانس برنده شدن یه تلفن همراه هوشمند S9 سامسونگ هم داشته باشی.

«جام جهانی» یه بازی فوتبال باحال و کارتیه که تو می‌تونی بازیکن‌هایی که میخوای رو به تیمت دعوت کنی، ترکیب تیم رو بچینی و بعد هم شروع به مسابقه دادن کنی! مسابقه‌هایی که می‌تونه حریفش یکی از دوستات باشه، چون این بازی بخش آنلاین و چندنفره هم داره.

راستی این سؤال برات پیش اومده که #پابه_توپ_شو چیه؟ یه رویداد خیلی مهیج داره برگزار می‌شه که تو می‌تونی توش با خرید بلیت، مسابقه‌های فوتبال جام جهانی رو با دوستات تو بهترین کافه‌های تهران ببینی. با این تفاسیر هنوزم میخوای تنها بشینی تو خونه و بازی رو ببینی؟

از لینک زیر می‌تونی بلیت بخری و هیجان و لذت تماشای گروهی مسابقه‌های فوتبال رو تجربه کنی!

http://bit.ly/2yexWn8

از دکمه زیر استفاده کن و بازی رو بگیر تا تو قرعه‌کشی Galaxy S9 شرکت کنی.

 

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید