گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

E3 2018 | تریلر زمان عرضه بسته گسترش دهنده Octo بازی Splatoon 2 منتشر شد

تریلر
E3 2018 | تریلر زمان عرضه بسته گسترش دهنده Octo بازی Splatoon 2 منتشر شد

نینتندو اعلام کرد که بسته گسترش دهنده مورد انتظار Octo برای بازی Splatoon 2 فردا منتشر خواهد شد. به همین مناسب شاهد انتشار تریلر زمان عرضه این بسته گسترش دهنده هستیم که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

شب گذشته و طی برگزاری کنفرانس خبری شرکت نینتندو موسوم به نینتندو دایرکت در رویداد E3 2018 شاهد انتشار خبرها و تریلر‌های زیادی از بازی‌های انحصاری این شرکت بودیم. یکی از خبرهایی که در لا به لای دیگر خبرها منتشر شد، تریلر زمان عرضه بسته گسترش دهنده Octo بازی Splatoon 2 بود. این بسته گسترش دهنده برای اولین بار در طی رویداد نینتندو دایرکت که در ماه مارس برگزار شد، معرفی شد و قرار شد که با اضافه کردن هشتاد مرحله جدید برای بخش تک نفره این بازی، به زودی برای آن به عرضه برسد که حال پس از گذشت چند ماه از این موضوع، فردا شاهد اتفاق افتادن آن خواهیم بود تا همه طرفداران این بازی خوشحال شوند و از آن لذت ببرند.

علاوه بر این تیم توسعه دهنده این بازی اعلام کرده است که همچنان با ارائه به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی و گسترش دهنده جدید برای این بازی به پشتیبانی از آن ادامه خواهد داد. این بدان معنا است که بازی‌بازان نقشه‌ها، سلاح‌ها و همینطور به‌روزرسانی‌های بهبود دهنده جدیدی برای این بازی دریافت خواهند کرد که باعث لذت هر چه بیشتر این بازی می‌شود. در حال حاضر اعلام شده که این پشتیبانی تا پایان سال جاری همچنان ادامه خواهد داشت و مشخص نیست که در سال آینده هم شاهد انجام پشتیبانی از این بازی باشیم یا خیر. فعلا باید منتظر باشیم و ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

این یعنی در حال حاضر هنوز شش ماه به پشتیبانی از این بازی ادامه داده خواهد شد. این دقیقا با وعده‌ای که نینتندو در سال گذشته در زمان عرضه این بازی داده بود، همخوانی دارد. نینتندو در زمان عرضه این بازی در ماه جولای سال گذشته اعلام کرده بود که به مدت یک سال از این بازی پشتیبانی کامل خواهد کرد.

شما در ادامه می‌توانید تریلر زمان عرضه بسته گسترش دهنده Octo بازی Splatoon 2 را به صورت آنلاین مشاهده کنید و یا با کیفیت‌های مختلفی که در اختیارتان قرار داده‌ایم، دانلود کنید. همانطور که پیش تر نیز اعلام شد، این بسته گسترش دهنده از فردا در دسترس همه کاربران این بازی قرار خواهد گرفت.

تماشای آنلاین ویدئو:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت